Ar krepšinis vis dar populiarus?

pagal | 2023-01-14

Jau daug metų krepšinis yra laikomas tarsi antrąja lietuvių religija. Tačiau, ar po daugelio metų krepšinio populiarumas vis dar tas pats? Gal metams bėgant jis sumažėjo ir šią sporto šaką pakeitė kita? Nesvarbu, kokių naujų sporto šakų beatsirastų, reikia pripažinti, kad Lietuvoje krepšinis vis dar išlieka populiarus. Tai gali būti dėl kelių priežasčių. Viena jų – mūsų sėkmė. Žinoma, lengva palaikyti komandą, kuri nuolat laimi. Kaip manote, jei mūsų futbolo komandos būtų tokios sėkmingos, gal lietuviai garbintų futbolą, o ne krepšinį? Sudėtinga pasakyti, tačiau bent jau šiai dienai mūsų krepšininkai pelnė ne tik lietuvių, bet ir užsienio gyventojų pagarbą, tad be jokių abejonių mes galime sakyti, kad krepšinis yra vis dar populiarus Lietuvoje ir vargu, ar greitu metu kažkas pasikeis.

Kaip išmokti žaisti krepšinį?

Krepšinis yra puikus žaidimas, kuris ne tik įdomus, bet ir pelningas. Todėl nenuostabu, kad maži berniukai svajoja išmokti žaisti krepšinį ir tapti profesionaliais krepšininkais. Tačiau tuomet kyla klausimas, kaip ir kur mokytis? Žinoma, galima mokytis gatvėje kartu su bendraamžiais, tačiau tai toli nenuves. Norint išmokti žaisti profesionaliai, reikia kreiptis į sporto mokyklą ir mokytis pas profesionalius mokytojus, kurie ne tik viską papasakos apie krepšinį, bet ir išmokys, kaip žaisti. Visgi nepamirškite, kad žaidžiant krepšinį daug įtakos daro fiziniai duomenys. Kalbame ne tik apie sveikatą, bet ir fizinį pasiruošimą bei gabumus. Tad kai kuriems berniukams nelemta žaisti profesionaliai krepšinio.

Ar galima iš krepšinio uždirbti?

Krepšinis pelną atnešti gali ne tik tiems, kurie žaidžia jį profesionaliai, bet ir kitiems, kurie mėgsta gulėti ant sofos ir stebėti varžybas. Krepšinio lažybos tampa vis populiaresnės Lietuvoje dėl akivaizdžių priežasčių. Lietuviai myli du dalykus – krepšinį ir pinigus, tad sujungus juos į vieną, galima labai daug laimėti. Krepšinio lažybos padeda ne tik papildomai užsidirbti, bet ir neproduktyvų pomėgį paversti darbu. Kuris nesvajoja stebėti, kaip kiti vargsta ir žaidžia aikštelėje ir iš to uždirbti. Daugiau apie krepšinį ir uždarbį galite sužinoti čia: saboniomokykla.lt.