Ar patikimas būdas valyti langus garais?

pagal | 2021-12-17

Ar patikimas būdas valyti langus garais?

Yra daug skirtingų būdų, kuriais yra valomi langai. Vieni renkasi paprastas šluostes, kiti dar iki šiol naudoja laikraščius, kiti naudoja mikrošluostes, dar kiti – įvairius valymo įrankius, kurie skirti langų valymui, o kiti renkasi langų valymą garais. Tad šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime, kodėl šis valymo būdas yra naudingas, kaip reikėtų jais valyti langus.

Kaip veikia valymo aparatas, kuris naudoja garus?

Šio valymo principas tas, kad jam yra naudojamas tik vanduo, kuris supilamas į specialią angą ir specialus technologijų veikimas išskiria karštą garą, kuris pučiamas ant stiklo. Tad naudojant šį aparatą galėsite pamiršti apie įvairias valančias priemones, kurios turi nemažai kenksmingų medžiagų gamtai. Tai taip pat puikus pasirinkimas žmonėms, kurie stengiasi kaip įmanoma mažiau teršti savo namus ir gamtą. Šis aparatas gali būti naudojamas ne vien tik langų, bet ir kitų paviršių valymui.

Kaip garais yra valomi langai?

Kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, jei langas yra labai nešvarus, jį garinti reikėtų kelis kartus. Nugarinus pirmąjį kartą, jį reikėtų nuvalyti nubrauktuvu, kurį vėliau, prieš kitą naudojimą, reikėtų gerai nuplauti ir nusausinti, kad neliktų nešvarumų. Praktiškai langą reikėtų garinti tol, kol su nubrauktuvu valysite tik švarų vandenį. Taip pat, kad neliktų ruožų po nubrauktuvo, jį kaskart turite nusausinti ir pakreipti reikiamu kampu.

Kodėl verta langus valyti garais?

Privalumai naudojant garų aparatą:

  1. Nuo stiklų yra pašalinamos riebalų dėmės. Tai labai aktualu jauniems tėvams auginantiems mažus vaikus, kurie pažindami pasaulį viską liečia taip palikdami dėmes ant langų.
  2. Garų pagalba ne tik išvalysite, bet ir dezinfekuosite langų paviršių.
  3. Langų valymas garais gali puikiai atstoti valymą su įvairiais valymo purškikliais.
  4. Toks valymo pasirinkimas yra nekenksmingas aplinkai ir žmogui.
Kiti patarimai, kurie leis pasiekti geriausių valymo rezultatų

Pateikiame dar kelis patarimus, kurie padės užtikrinti kokybišką langų valymą garų pagalba:

  1. Tarp stiklo ir garų aparato turi būti išlaikytas apie 30 cm atstumas.
  2. Reikėtų įsitikinti, kad valomas stiklas yra atsparus karščiui ir valant šiuo būdu, jis nebus pažeidžiamas.
  3. Su garų aparatu nerekomenduojama valyti medinių ar dažytų langų rėmų. Toks valymo būdas gali jiems pakenkti.
  4. Nereikėtų užpilti pilnos garų aparato talpos vandeniu.

Tad valyti langus šiuo būdu tikrai verta, nes tai yra praktiškas dalykas, nereikalaujantis papildomų valiklių ir taupantis jūsų jėgas ir laiką.