Biorevitalizacija. Kodėl ji reikalinga?

pagal | 2022-10-18

Biorevitalizacija – tai procedūra, naudojama odos išvaizdai pagerinti. Procedūra paprastai atliekama su hialurono rūgštimi, kuri yra natūraliai organizme randama medžiaga. Ji laikoma yra saugia ir veiksminga, tačiau vis tiek  yra tam tikra rizika. Tai mėlynės, patinimas ir paraudimas. Taip pat yra nedidelė infekcijos rizika, tačiau nauda yra didelė, tad ji nusveria riziką. Daugiau apie tai galite pasiskaityti nuorodoje https://oblakasalon.lt/biorevitalizacija/

Kodėl gali prireikti biorevitalizacijos?

Dažniausiai ji reikalinga kuomet turima odos problemų kaip raukšlės ir smulkios linijos. Ji taip pat naudojama siekiant pagerinti odos spalvą ir suteikti jai išvaizdą ar gydyti spuogų randus ir kitas dėmes.

Ją taip pat renkasi vyresnio amžiaus žmonės nes tai gali padėti jiems atrodyti jauniau. Jis taip pat padeda pagerinti odos drėgmės lygį, todėl ji tampa švelnesnė ir lygesnė.

Kaip atliekama procedūra?

Biorevitalizacija paprastai atliekama adata. Adata į odą suleidžiama hialurono rūgšties. Ši rūgštis padeda pagerinti odos išvaizdą, nes padidina drėgmės kiekį ir pagerina elastingumą. Procedūra paprastai atliekama greitai ir lengvai, tačiau  dažniausiai reikia anestezijos. Pirmuosius rezultatus galėsite pamatyti iš karto, tačiau per kelias ateinančias savaites jų būklė pagerės.

Prieš atliekant šią procedūrą, būtina pasikonsultuokite su specialistu, kad sužinotumėte, ar jums tinka. Specialistas, prieš nuspręsdamas, ar šis gydymas jums tinka, atsižvelgs į jūsų ligos istoriją ir odos tipą.

Kur ji atliekama?

Procedūra paprastai atliekama klinikoje arba estetikos centre. Svarbiausia – kaip ir visur tinkamai pasirinkti įstaigą, kurioje norite tai atlikti.

  • Aplinka turi būti švari ir sterili.
  • Personalas turi būti kvalifikuotas ir patyręs šioje srityje.
  • Naudojami tik žinomų gamintojų hialuruno užpildai.
  • Atliekami išsamūs tyrimai ir paaiškinamos rizikos.

Kaip ir kiekvienoje srityje, visada verta pasižiūrėti kokie yra klinikos atsiliepimai iš klientų, norėdami susidaryti įspūdį apie teikiamų paslaugų kokybę. Jų galima paprašyti draugų arba kolegų, internete arba uždarose “Facebook” grupėse. Lietuva maža šalis, tad kalbos apie paslaugų teikimą greitai sklinda, nesvarbu jos teigiamos ar neigiamos.

Pasikartosime, tačiau nesirinkite pačių pigiausių galimybių. Sprendimą dėl veido reikėtų priimti atsižvelgiant ne į kainą, o į kokybę. Tad tinkamai savimi rūpinkitės