Bokšteliai ir klojiniai – saugiam darbui aukštyje

pagal | 2022-10-11

Siekiantys saugumo ir kokybės – darbus aukštyje turėtų atlikti ant mobilių bokštelių, kurie pritaikyti bet kokio tipo darbams. Mobilūs bokšteliai– tinka ir dideliam, ir mažam verslui, fiziniams asmenims, kurie teikia konkrečias paslaugas. Tai nėra įprasti stelažai arba pastoliai. Bokšteliai – mažesni, mobilūs, tad ne veltui ir kur kas patogesni nei daugelio iki šiol statybų sektoriuje naudojami stelažai. Jų dalims galioja net 5 metų garantinis periodas gamykliniams medžiagų brokams. Panašūs yra ir klojiniai – TSpastoliai.lt, kurie džiugina ir kokybe, ir gera kaina.

Funkcionalumo ribos – labai plačios

Bokšteliai yra su ratukais, kurie palengvina jų pervežimą. O ratukai – su stabdžiais, kurie suteikia daugiau saugumo ir stabilumo dirbant aukštyje. Daugeliui patogu, kad bokšteliai nėra labai platūs. Kadangi plotis siekia tik 0,75 cm. – jų nereikia ardyti norint perstumti iš vienos patalpos į kitą arba iki automobilio, kur jis bus transportuojamas į kitą objektą.

Nereikia su savimi turėti jokių specialių įrankių bokštelio surinkimui arba išardymui. Varžtais yra fiksuojami tik ratukai, tad galite nesirūpinti darbinių priemonių lagaminėliu, kurį dažnas per skubėjimą pamiršta. Naudotis bokšteliu bus galima be rūpesčių. Galiausiai, norint pakeisti darbinį aukštį – galima įsigyti atskirų dalių ir pasiekti net 7,8 m. aukštį.

Kur pirkti?

Kad ir kokios aukštalipio įrangos Jums reikia – svarbu investuoti į kokybę, o viskas prasideda nuo patikimos prekybos vietos radimo. Juk šiuo metu įsigyti gerus gaminius siūlo daugelis verslininkų, tad ne visada paprasta suprasti – kurie tikri siūlo geriausią.

Svarbiausia yra rinktis iš tų, kurie siūlo įsigyti gaminius legaliai. Tai yra svarbiausia. Juk visada galite rasti pigesnių opcijų, tačiau tuomet kyla klausimas – koki jų kokybė. Deja, dažniausiai taip pat kur kas mažesnė. Galiausiai, jokių garantijų, kurios dažniausiai ir suteikia saugumo jausmą, kad pastoliai – tikrai tarnaus taip, kaip reikia.

Įsigyti bokštelius ir klojinius turite patikimose prekybos vietose. Tik tokiu atveju galite būti ramus dėl kokybės. Viena geriausių, kuri siūlo sertifikuotus gaminius, yra Tvirtas sukibimas. Investuokite į kokybę, kadangi ji – visada atsiperka funkcionalumu bei nauda.