Dažniausiai pasitaikančios klaidos renkantis gertuves

pagal | 2023-11-19

Tose srityse, kur turime pakankamai mažai įgūdžių yra sunku iš pačio pirmo karto padaryti tinkamus sprendimus ir tinkamai pasirinkti tą daiktą. Labai dažna situacija, kad reikia įsigyti vos ne kelis daiktus, kad pagaliau suprastume, kur yra padaromos klaidos ir į kokius svarbius dalykus verta atkreipti dėmesį. Kadangi daugelis žino, kad žmogus turi gerti pakankamai daug skysčių, tai tikrai aktuali tema yra gertuvės. Kur kas labiau jas verta turėti, nei kaskart pirkti po naują vandens buteliuką, todėl šį straipsnį parengėme tam, kad galėtumėte susipažinti su dažniausiai daromomis klaidomis renkantis gertuves ir žinant jas iš karto galėtumėte nusipirkti sau tinkamą variantą.

Renkamasi labai pigus plastikas

Tikriausiai ne vienam teko girdėti, kad plastikas mūsų organizmui ir apskritai visai aplinkai neduoda nieko gero, todėl jo reikėtų vengti kaip įmanoma labiau. Tačiau pasitaiko nemažai atvejų, kai iš netinkamo plastiko yra gaminamos gertuvės, jos yra pigesnės, todėl ir žmonių dėmesį traukia pakankamai nemažai. Tačiau prieš renkantis tokį daiktą visada svarbu pamąstyti, ar jis yra vertas dėmesio ir suprasti, kokią žalą daro, todėl kur kas labiau verta investuoti į kiek brangesnes gertuves.

Neatkreipiame dėmesio į uždarymo mechanizmą

Kadangi gertuvės yra daug kur nešiojamos, dedamos į įvairius krepšius ir tašes, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį, kad jų uždarymo mechanizmas būtų pakankamai tvirtas ir sandarus, kad nei vienas lašas negalėtų ištekėti pro šalį. Per daug pigios gertuvės tikrai tokiu sandariu mechanizmu nepasižymi, todėl dairykitės į kiek brangesnes ir tada drąsiai jas dėkite į kuprinę ar kitą krepšį.

Nepasidomima ar gertuvės gerai laiko šilumą

Kaip žinia, į gertuves galima pilti tiek šiltą, tiek šaltą gėrimą, todėl labai svarbu pasitikslinti, ar gertuvės pakankamai sulaiko šilumą. Aišku, tai aktualu tiems, kurie mėgsta šiltus gėrimus. Tad jeigu esate vienas iš jų, visada žinokite, kiek valandų gertuvėje gali išbūti šiltas vanduo ar kitas šiltas gėrimas.

Renkamasi pats pigiausias variantas

Verta pripažinti, kad kokybiškos gertuvės kainuoja kiek brangiau, nei kad įprastos, todėl nenuostabu, kad pigesnės susilaukia pakankamai didelio dėmesio. Bet labai dažnu atveju, jos būna nekokybiškos ir netinkamos ilgam naudojimui. Todėl visada stenkitės nesirinkti pačio pigiausio varianto, o į tokį daiktą investuokite, nes tada jis tarnaus ne vienerius metus, taip greitai nenusidėvės. Jeigu norite atrasti tikrai kokybiškus daiktus, rinkitės specializuotas gertuvių parduotuves, kur bus galima atrasti patį geriausią variantą.