Drono turėtojo pradžiamokslis

pagal | 2022-06-15

Drono valdymas yra nėra lengvas , tačiau be galo įdomus užsiėmimas. Norint nepadaryti žalos tiek sau, tiek aplinkiniams reikia žinoti keletą pagrindinių dalykų Apie tai ir kalbėsime šiandienos straipsnyje.

Valdydami savo pirmą droną, rekomenduojame susipažinti su šiomis svarbiausiomis temomis:

  • Pirma, patikrinkite, ar dronas yra leidžiamas naudoti. Tai reiškia, kad turėtumėte žinoti, ar drono valdymas yra legalus jūsų vietovėje. Reiktų vengti įvairių vietų šalia oro uostų, karinių objektų, ar masinių renginių. Tai yra saugumo reikalavimas.
  • Antra, susipažinkite su pagrindiniais drono komponentais ir kaip juos naudoti. Tai svarbu norint išmokti valdyti droną ir nustatyti, kada jis yra saugus skristi. Nepamirškite perskaityti naudojimo instrukcijos. Būtinai pasitikrinkite, ar baterija yra pilnai įkrauta, ar viskas veikia.
  • Trečia, susipažinkite su drono skrydžio programa ir kaip ją naudoti. Tai svarbu, kadangi tai leis jums planuoti ir sekti skrydžius bei užtikrinti, kad visada dirbtumėte saugiai.

Jei naudojimosi instrukcijos Jums nepakanka – verta pagalbos kreiptis pas profesionalus.

Šiuo atveju DroneAcademy.lt gali pasiūlyti puikius drono valdymo mokymo kursus, vyksta tiek indvidualūs, tiek grupiniai užsiėmimai. Jų metu kiekvienas mokinys įgis būtinus teorinius ir praktinius įgūdžius. Tai leis patiksinti savo sugebėjimus bei plėsti kompetencijas.

Jie taip pat gali padėti išsirinkti droną pagal Jūsų pomėgius ir biudžetą. Daugiau informacijos rasite https://droneacademy.lt puslapyje.

Dronai – ateities pristatymo priemonė

Kompanija Amazon ėmėsi iniciatyvos išbandyti naują pristatymo priemonę – dronus. Šis bandymas vykdomas Jungtinėje Karalystėje, o tikslas – pristatyti siuntas į namus per penkiolika minučių. Šie dronai vertinami labai teigiamai ne tik dėl to, kad prekės yra greitai ir patogiai pristatomos, bet ir dėl to, kad yra mažiau teršiama aplinka. Dronų skrydžio metu išskiriamos tik mažos anglies dvideginio emisijos.

Koks bus tolesnis Amazon veiklos etapas? Kompanija planuoja atidaryti naują gamyklą, kurios pagrindinė užduotis – gaminami dronai. Šiuo metu svarstoma, kokio tipo orlaivius rinktis: ar tai bus lengvieji ir greiti dronai, ar didesni ir lėtesni. Kompanijos vadovas tvirtino, kad tolesnis Amazon veiklos etapas priklausys nuo to, kaip seksis dronų pristatymo projektas Jungtinėje Karalystėje.