Kaip elgtis žaidime pokerio naujokams?

pagal | 2022-12-23

Žaisti pokerį yra puikus būdas smagiai praleisti laiką su draugais arba užsidirbti pinigų. Tačiau pradedantiems žaidėjams jis gali kelti baimę. Tačiau taip neturi būti! Štai keletas profesionalų patarimų, kaip zaisti pokeri kaip profesionalui ir išvengti klaidų, kurias dažniausiai daro naujokai.

Pokerio ABC naujokams: privalote tai atsiminti

  • Prieš sėsdami prie pokerio stalo, svarbu atlikti tyrimą. Prieš žaisdami susipažinkite su pagrindiniais pokerio dalykais, pavyzdžiui, rankų reitingu, žetonų verte ir pagrindine strategija. Tai padės suprasti, į ką įsitraukiate, ir suteiks jums pranašumą prieš kitus žaidėjus, kurie galbūt neatliko namų darbų. Be to, taip išvengsite gėdingų naujokų klaidų prieš patyrusius žaidėjus.
  • Dar vienas svarbus patarimas žaidžiant pokerį – atkreipti dėmesį į kitus prie stalo esančius žaidėjus. Pasistenkite išsiaiškinti, kokias rankas jie žaidžia, kaip atlieka statymus ir kokias statymų strategijas naudoja. Tai padės jums suprasti, kokie žaidėjai jie yra, ir suprasti, kokios stiprios gali būti jūsų priešininkų rankos. Taip pat sužinosite, kada gali būti laikas sudėti kortas, jei kas nors kitas turi stipresnę ranką už jūsų.
  • Pradedantiesiems pokerio žaidėjams lengva pasimesti žaidžiant per daug rankų vienu metu, tačiau tai yra viena dažniausių naujokų klaidų žaidžiant pokerį. Žaisdami per daug rankų, greitai išeikvosite savo banką ir liksite nusivylę, nes yra tikimybė, kad kas nors kitas prie stalo turi ką nors geresnio už tai, ką laikote savo rankose. Svarbiausia atidžiai rinktis vietas ir žaisti tik tokias rankas, kurios suteikia gerus šansus laimėti, atsižvelgiant į tai, ką gali turėti kiti prie stalo žaidėjai, taip pat į visas ant stalo esančias atverstas kortas.

Mokytis būtina visais atvejais

Pokeris gali būti įdomus ir pelningas, jei žaidžiamas teisingai, tačiau yra keletas svarbių patarimų, kuriuos turi žinoti visi naujokai, prieš sėsdami prie žaidimo ar turnyro stalo. Iš anksto atlikę tyrimą, susipažinsite su pagrindine strategija ir terminologija, o atkreipę dėmesį į kitus žaidėjus žaidimo metu galėsite sužinoti jų žaidimo stilių, kad galėtumėte atitinkamai pakoreguoti savo žaidimo stilių.

Tam padėti gali ir tinkama literatūra, pavyzdžiui knygos, vaizdo įrašai ir podcast’ai. Nuolat mokykitės skaitydami žinomų pokerio žaidėjų knygas, žiūrėdami vaizdo įrašus ar klausydamiesi patyrusių žaidėjų podcast’ų ir klausydamiesi patarimų iš patyrusių žaidėjų.