Kaip sulieknėti per savaitę? 5 patarimai

pagal | 2022-01-29

Lieknėjimas per savaitę tikrai nebūtinai yra žalingas. Žinoma, labai didelis ir greitas svorio metimas – nėra naudingas kūnui, tačiau reikia suprasti, kad pirmomis dienomis iš organizmo yra šalinami skysčiai, o ne riebalai, tad ir drastiškesnis svorio metimas – nėra kančia Jūsų kūnui. Priešingai – dažnai malonumas, kadangi išsikrauti yra labai svarbu.

Pateiksime Jums 5 patarimus, kurie padės numesti kelis kilogramus per septynias dienas. Jeigu ir Jums kyla klausimas: kaip sulieknėti per savaitę – esate ten, kur reikia.

Rytinė mankšta.

Nustebsite, kokią galią turi rytinė mankšta. Tai – ne tik raumenų išjudinimas, tačiau taip pat ir virškinimo sistemos aktyvinimas. Siūlome kas rytą pasimankštinti bent jau 5 minutes, kadangi tai gali padaryti stebuklus. Į pagalbą tam ateina ir mobilios programėlės.

Daugiau vandens, kuris suteikia sotumą.

Vandens gėrimas – tai ne tik galimybė padėti kūnui nedehidratuoti, tačiau taip pat ir suteikti sotumo jausmą, kuris padės jums išvengti persivalgymo. Taigi, minimaliai du litrai per parą – tai ko Jums reikia. O daugiau judantiems – vandens reikia dar daugiau.

10 000 žingsnių per parą.

Nereikia aktyviai sportuoti, kad kilogramai kristų. Dažnai užtenka tik daugiau vaikščioti, kadangi taip yra suaktyvinama medžiagų apytaka ir lengviau krenta svoris. Vos 10 000 žingsnių per parą – daro stebuklus.

Naktipiečiams – arbata be cukraus.

Kai naktimis norisi valgyti – siūlome gerti arbatą. Dažnai tik tiek ir tereikia, kad alkis išnyktų. Svarbiausia, kad arbata būtų be cukraus. Puiki alternatyva yra ramunėlės, kadangi jos ramina, tad ir ramiai po ritualo pavyks užmigti.

Angliavandenių problema.

Galiausiai, kilogramus labiausiai „augina“ angliavandeniai. Būtent su jais kovoti ir siūlome. Sumažinus jų kiekį – svoris kris kur kas greičiau, juolab, išvengsite persivalgymo, kuris dažnai vargina.

Svarbiausia yra rasti harmoniją, balansą, kurio reikia ir Jūsų kūnui, ir sielai. Žinoma, ji apima ne tik mitybą, tačiau pastaroji tikrai labai reikšmingai lemia mūsų gyvenimą. Taigi, svorį mesti, kai tai daryti reikia – geras žingsnis, tačiau – saikingai ir atsakingai.