Kas gali pretenduoti į “Europos horizontas” programą?

pagal | 2022-08-24

Moksliniai tyrimai, bei jų inovacijos jau seniai turi didelį pripažinimą Lietuvoje ir už jos ribų. Labai smagu, kai Lietuvos mokslininkai užtikrintai skinasi kelią pasaulinėje rinkoje savo moksliniais atradimais ir taip nenusileidžia, net didelių, bei ekonomiškai stiprių valstybių rinkoje. Mes maža valstybė, tačiau jos žmonės dideli savo darbais, bei pripažinimais. Taigi, kad šie moksliniai atradimai turėtų lėšų ir būtų finansuojami Europos Sąjunga skyrė milžiniškus pinigus šiems moksliniais tyrimams paremti, bei žinoma skatinti, bei tobulinti mūsų mokslininkų darbus, nes jiems dirbti reikia pakankamai brangios įrangos ir pakankamai daug išlaidų visiems moksliniams projektams įgyvendinti.

Europos sąjungos paramos fondai išskyrė šią sritį ir jai skyrė papildomai didelę sumą pinigų šiems visiems moksliniais tyrimams įgyvendinti, detaliau apie šio projekto tikslus ir sritis, ką šis projektas finansuoja galite pasiskaityti : https://es-pro.lt/es-parama/es-parama-horizon-europe/. Čia detaliai aprašytos sritys, kurioms gali būti skirtos lėšos, todėl pasiskaitę ir pasigilinę į jas, galite apmąstyti ir apsispręsti dėl galimų, bei būsimų savo projektų, o svarbiausia galite apsvarstyti galimybę sudalyvauti paramos gavimo etapuose, ir taip gauti lėšų savo projektams įgyvendinti.

Lai Jūsų svajonės tampa įgyvendinamos, o Jūsų, bei Jūsų kolegų darbai tampa įvertinti mokslo srityje. Su šia parama galite gauti reikiamų lėšų įrangai įsigyti, bei žinoma lėšų savo ateities projektams įgyvendinti. Nieko nėra paprasčiau už Jūsų svajonės įgyvendinimą, na, o jei Jums trūksta žinių, kaip ir kada tai turite padaryti, pasinaudokite šios svetainės teikiama informacija, na ir žinoma susisiekite su jos darbuotojais, kurie padės, bei pasirūpins Jūsų projekto detalizavimu, bei žinoma padės Jums jį paruošti, bei pateikti, o jei vertintojams iškils papildomų klausimų, padės Jums šį projektą patikslinti. Šios srities profesionalai kas dieną dirba su šiais duomenis, todėl jie plačiai įsigilinę į šių projektų pateikimo reikalavimus.

Suskubkite, ir pasinaudokite šiuos puikiu pasiūlymu, nes tik taip Jūs galėsite įgyventi savo pačias brangiausias svajones, nes pagaliau galėsite tam skirti lėšų, nes jomis pasirūpins Europos Sąjungos paramos fondas, kuris siekia inovacijų ir skatina jas.