Krovinių pervežimas Europoje: privalumai mikroautobusams

pagal | 2021-08-28

Dauguma pramonės sektorių, gamybos įmonių ir dažnai fizinių asmenų teikia paslaugas visame pasaulyje ir Europos zonoje. Krovinių pervežimas Europoje tampa būtina sąlyga norint tinkamai užtikrinti prekių logistika tarp pirkėjo ir pardavėjo.

Dažnai vežėjai renkasi tentinius mikroautobusus, kuriuose telpa iki 10 euro palečių, nes su tokiais mikroautobusais galima greitai pasiekti bet kurį tašką per labai trumpą laiko tarpą. Tokia logistika tampa žymiai greitesnė ir dažnu atveju pigesnė.

Krovinių pervežimas Europoje

Greitas judėjimas

Mažesniems mikroautobusams vykimas keliais Europoje nėra tokių ribojimų, kaip sunkvežimių vairuotojams, todėl šie gali greičiau pasiekti pasikrovimo arba išsikrovimo tašką. Dažnu atveju, tokiam transportui taikomas greičio apribojimas kaip ir lengviems automobiliams.

Kontrolė

Nors ir mikroautobusuose nėra vairuotojo apskaitos sistemos ar kortelių apskaičiuoti darbo ir poilsio laiką, tačiau jiems privaloma žymėti laiką specialiose knygelėse. Dažnai Europoje policija ar transporto kontrolė susistabdžius gali paprašyti parodyti darbo grafiką. Prie to pačio būtina sekti automobilio svorį, nes už pažeidimus galima sulaukti baudų.

Prisitaikymo galimybės

Jeigu krovinio užsakovas turi nedidelį krovinį jį galima vežti kaip dalinį, tiek sunkvežimiu, tiek mikroautobusu. Kaina išlieka nedidelė, nes tuo pačiu maršrutu vežama kitų užsakovų kroviniai ir taip optimizuojami kaštai. Tačiau, jeigu reikia pristatyti į miesto centrą, kur dažnu atveju sunkiasvorėms transporto priemonėms eismas draudžiamas arba pristatymo terminas yra trumpas, mažesnės mašinos turi privalumą. Tiesa, kaina gali išaugti dėl šių papildomų privalumų.

Krovinių pervežimas Europoje

Su mikroautobusais patogu pervežti daiktus parodoms, kolekcinius meno dirbinius, trapius ir kitus daiktus. Tokiems kroviniams reikalingas didesnis dėmesys krovimo metu ir geresni vairuotojo vairavimo įgūdžiai. Dažnai tokiems pervežimams skiriamas didesnis dėmesys, todėl tokie pervežimai reikalauja didesnių išlaidų, bet šioje vietoje derėtų netaupyti.

Turto perkraustymas

Persikraustantiems iš vienos šalies į kitą, samdyti sunkiasvorę transporto priemonę būtų neapsimoka, nes tiek daiktų turbūt neužkrautumėte, o kaina išliktų vistiek didelė. Todėl dar vienas privalumas persikraustantiems tentiniais mikroautobusais. Tokie automobiliai kieme neužims daug vietos, o pakrovimas išliks lengvas.

 

Krovinių pervežimas Europoje su mikroautobusais naudojasi ne tik fiziniai asmenys, bet ir didelės įmonės, kurioms svarbus greitis ir lankstumas. Jeigu jūsų verslui reikia skubaus krovinio pervežimo ar svarbios detalės dėl kurios gali stoti gamyba verta pasinaudoti šiomis paslaugomis.

 

Tekstą parengė https://www.pazinkeuropa.lt komanda.