Kuo skiriasi apsaugos sistemos?

pagal | 2022-07-23

Šiuo metu rinkoje yra keletas skirtingų apsaugos sistemų tipų, kurių kiekvienas pasižymi unikaliomis savybėmis ir privalumais. Renkantis apsaugos sistemą savo namams ar verslui, svarbu suprasti, kuo skiriasi skirtingi tipai, kad išsirinktumėte geriausiai jūsų poreikius atitinkančią sistemą.

Populiariausios apsaugos sistemos ir jų aprašymai

Labiausiai paplitęs apsaugos sistemos tipas yra įsilaužimo signalizacija. Signalizacija įsilaužimo atveju skirta aptikti įsibrovėlius jūsų namuose ar įmonėje ir pranešti apie tai valdžios institucijoms. Šios sistemos gali būti laidinės arba belaidės ir paprastai turi valdymo pultą, kuriame galima nustatyti sistemos jautrumą ir pasirinkti, kurias namų ar verslo zonas norite apsaugoti. Įsilaužimo signalizacija gali būti prijungta prie jūsų namų apsaugos sistemos arba gali būti atskira sistema, apie kuria pasikalbėsime netrukus.

Kitas apsaugos sistemos tipas – namų apsaugos sistema. Namų apsaugos sistemos skirtos apsaugoti namus nuo įsilaužimų, gaisrų ir kitų avarinių situacijų. Šiose sistemose paprastai būna jutikliai, kurie nustato judėjimą jūsų namuose, taip pat kontaktiniai jutikliai, kurie nustato, kada atidaromos durys arba langas. Namų apsaugos sistemos taip pat gali turėti kameras, kuriomis galima matyti, kas vyksta jūsų namuose, ir įrašyti bet kokių įvykių medžiagą.

Galiausiai turime autonomines apsaugos sistemas. Autonominės apsaugos sistemos nėra prijungtos prie jūsų namų apsaugos sistemos, tačiau jos siūlo tam tikras skirtingas funkcijas ir privalumus. Autonominės apsaugos sistemos paprastai yra belaidės ir naudoja jutiklius, kad aptiktų judėjimą ir veiklą jūsų namuose. Šios sistemos taip pat gali būti naudojamos stebėti, ar jūsų nuosavybė nėra vandalizmo ar įsibrovimo atvejų. Renkantis autonominę apsaugos sistemą, svarbu apsvarstyti, kokios apsaugos jums reikia ir kokio tipo stebėjimo norite.

Atskiros apsaugos sistemos gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori stebėti savo turtą, bet neturi namų apsaugos sistemos. Tačiau, jeigu Jums reikia daugiau visapusišką apsaugą, geriau rinktis namų apsaugos sistemą. Kiekvienas atvejis yra individualus, tad geriausia kreiptis pas savo srities specialistus, kurie padės ir rekomenduos bei paaiškins kodėl Jums reikalingas vienoks ar kitoks sprendimo tipas.

Saugumas – vienas svarbiausių dalykų. Kalbame ne tik apie materialųjį turtą, tačiau ir apie sveikatą.