Miegamojo interjeras – nuo ko pradėti?

pagal | 2022-07-24

Kalbant apie miegamojo dizainą, svarbiausia sukurti tobulą stiliaus ir funkcijos pusiausvyrą. Tai nėra lengva, todėl sukūrėme dešimties žingsnių sėkmės vadovą, kad galėtumėte patys susikurti miegamąjį, kuris atrodytų gražiai ir atitiktų jūsų stilių, bet būtų ir praktiška erdvė. Juk įspūdingą trečdalį savo gyvenimo praleidžiame miegodami, todėl verta į šį kambarį investuoti šiek tiek laiko ir pastangų, tiesa?

Apimame viską nuo išplanavimo iki apšvietimo ir nuo dažų spalvų iki grindų pasirinkimo.

Gali būti sudėtinga žinoti, nuo ko pradėti projektuojant miegamąjį, o iš tikrųjų visada reikia atsižvelgti į visus norimus dalykus, kurie galiausiai sukurs harmoniją jūsų erdvėje. BET, jei norite lengvo atšokimo taško, siūlytume pradėti nuo nuotaikos lentos kūrimo. Užsukite į Pinterest arba vartykite žurnalus ir pradėkite rinkti jums patinkančius miegamojo dizainus. Netrukus pamatysite aiškias temas – tos pačios spalvos, stiliai ir raštai, ir galėsite pradėti vizualizuoti, kaip norėtumėte, kad jūsų kambarys atrodytų. Internete rasite daugybę įdėjų, kurios jums padės apsipręsti koks miegamojo dizainas jums tinkamiausias.

Tada reikia įvertinti savo tikrąją erdvę ir pagalvoti, kas realiai veiks. Pažiūrėkite, koks didelis yra jūsų miegamasis, jo forma, natūralaus apšvietimo lygis ir visos funkcijos, į kurias jums gali tekti atidžiau pagalvoti, kai ketinate jį užpildyti baldais.

Ir tada belieka vadovautis mūsų paprastu vadovu, kaip suprojektuoti miegamąjį, kad šios „Pinterest“ svajonės taptų realybe…

Norėdami sukurti daugiau erdvės iliuziją, rinkitės šviesią spalvų schemą, o jei jūsų kambarys yra į šiaurę ir šiek tiek vėsioje pusėje, galbūt norėsite apsvarstyti šiltų dažų spalvas ar net nuotaikingus atspalvius.

Spalva vaidina svarbų vaidmenį kuriant atmosferą jūsų erdvėje. Taigi, miegamojo dažymas turėtų būti vienas iš pirmųjų svarstymų projektuojant miegamąjį – tai taip pat neabejotinai pirmasis darbas, kurį reikia atlikti prieš perkeliant visus baldus! Nepamirškite, kad ryškios spalvos vargina ir tai nėra tinkamas psirinkimas.

Pasirinkę geriausią miegamojo spalvą užtikrinsite, kad į kambarį pateks daugiau natūralios šviesos, o jūsų spalvų schema skatins poilsį ir atsipalaidavimą, o ne per daug stimuliuos jus prieš miegą.