Mitai apie kasetinius roletus: kuo nereikia tikėti?

pagal | 2022-08-10

Jeigu norite, kad Jūsų langai ne tik būtų apsaugoti nuo saulės bei žmonių akių, kurios stebi, tačiau taip pat ir puoštų patalpas – tokiu atveju siūlome rinktis kasetinius roletus, kurie yra tokie įvairūs, jog kiekvieno, net ir paties išrankiausio poreikiai – tikrai bus patenkinantys.

Kasetiniai roletai jau labai dažnai yra vadinami klasika, nors rinkoje nėra siūlomi labai seniai. Plačiau apie juos ir kodėl jie toks geras pasirinkimas galite skaityti čia: www.solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/roletai/kasetiniai-roletai.

O mes nurodysime mitus, kurie dažniausiai atgraso nuo šio kokybiško langų uždangalo pasirinkimo.

1 MITAS – jie yra labai brangūs.

Tikrai ne. Geriausiai kainas pamatyti ir palyginti galima internete. Esame tikri, kad tai padės greitai suprasti, kad kainos, palyginus su kokybe, tikrai yra labai geros ir daugelis žmonių jas rinksis. Galiausiai, sutaupyti galima sulaukus akcijų, kurios taip pat siūlomos gana dažnai.

2 MITAS – jie yra permatomi.

Roletai gali būti daugiau arba mažiau permatomi, taip pat jie gali būti visiškai aklini. Dizainų gausa dažniausiai stebina, tad kiekvienas gali rinktis tą variantą, kuris jam labiausiai tinka.

3 MITAS – maža audinių variacijų pasiūla.

Audinių pasiūla dažniausiai tokia plati, kad juos bežiūrint susisuka galva. Kuriuos rinktis? Visada galite tartis su specialistais, kurie padės Jums rasti labiausiai tinkamus. Tokius, kurie jums patys gražiausi ir kurie labiausiai tinka Jūsų interjere.

4 MITAS – labai nekokybiški.

Roletų kokybė priklauso nuo to – kur jie yra perkami. Tačiau jeigu pirksite patikimose prekybos vietose – žinoma, kad jie bus labai geros kokybės ir tuo pačiu tarnaus Jums labai daug metų.

5 MITAS – sunku valyti.

Galiausiai, tai nedaug priežiūros reikalaujantys langų uždangalai, kurie visada atrodys puikiai. Tik kartais nuo jų reikės nuvalyti dulkes.

Įsigykite kokybiškus roletus www.solemlux.lt prekybos vietoje. Jeigu turite klausimų – būtinai domėkitės plačiau. Tai yra galimybė rasti kokybę, kuri ne tik puošia, tačiau ir tarnauja Jums labai daug metų.