Naujas žaidėjas – momentinių loterijų rinkoje

pagal | 2021-08-23
loterija

Momentinės loterijos Lietuvoje

Momentinės loterijos Lietuvoje nėra naujas dalykas, šią pramogą yra pamėgę ne vienas vartotojas.Tai yra populiarus atsipalaidavimo būdas, kas mėgsta azartą. Šiuo metu veiklą šalyje vykdo vos porą operatorių, tačiau jų gretas papildė trečiasis – Webloto, kuris  taip pat veikia legaliai, turi visas reikiamas licencijas pagal įstatymų numatytą tvarką.Ir ateityje prognozuojama, jog bus rimtas konkurentas.

Šis naujas WEBLOTO loterijų operatorius turi skirtingą viziją, nei jų pirmtakai konkurentai. Organizatoriai nusprendė eiti priešingu keliu, neinvestuoti milžiniškų sumų į brangias reklamas TV, ar internete, samdant influencerius, kurių vienas įrašas gali kainuoti ir keletą nulių siekiančias sumas. Vietoje šių išlaidų – viską skirti vartotojams papildant prizų fondą ir gerinant tinklapio IT sprendimus.

webloto

Kokie WEBLOTO privalumai?

  • WEBLOTO užtikrina duomenų apsaugą, kuri šiomis dienomis yra begalo svarbus aspektas, ypač kai Lietuvoje yra stipri asmens duomenų bazė. Nutekinta informacija nežinomuose tinklapiuose gali kainuoti nemenkus pinigus ir sukelti daugybę problemų. Užtikrinti saugumą gali tik vieni geriausių loterijų operatorių.
  • Nemokama galimybė laimėti papildomų prizų žaidėjams.
  • Pilnas anonimiškumas, galimybė žaisti iš betkurios pasaulio vietos, nėra jokių suvaržymų, blokavimų, ar blokavimo apėjimų, kuriems reikia skirti papildomą laiką perkant VPN ar kitas paslaugas.
  • Turima Lietuviška loterijų licencija, kuria gali pasigirti tik pora organizatorių. Taip pat turime pabrėžti, jog momentinėse loterijose lankytojas pildo sąskaitą, žaidžia pačioje svetainėje, o laimėjimai išmokami atgal į banko sąskaitą. Pagal Lietuvos numatytus įstatymus vartotojai privalo būti identifikuojami ir banko sąskaita priklausyti pačiam vartotojui. Tai yra dėl pinigų plovimo prevencijos.

Loterijos laisvalaikio praleidimo būdas

WEBLOTO.LT siūlo netgi 70% ir daugiau prizinį fondą, bei papildomas nuolaidas bei cash-back akcijas, šiuo atveju loterijų operatorius suteiks didžiausius šansus savo klientams. Tai patikrinti galite čia: ataskaita už 2020m  https://lpt.lrv.lt/uploads/lpt/documents/files/Bendras loterijos 2020(1).pdf o ateityje organizatorius žada ir arkadinius žaidimus.

Arkadiniai žaidimai yra veiksmo žaidimai, kuriuos pagal savo turimus įgūdžius realiu laiku bando įveikti vienas ar kitas užduotis.

Paprastas būdas atsipalaiduoti

Internetiniai žaidimai yra puikus būdas atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką. Įsivertinkite savo turimas galimybes, ir finansus. Viena diena galite daug laimėti, o kitą laimėjimą pralošti, tad viską lemia atsitiktinumas. Svarbiausia kaip ir kiekvienoje srityje, rasti balansą ir aukso viduriuką. Nepatariame žaisti iš skolintų pinigų, žaisti prašome atsakingai.

Tekstą parengė ir patalpino  PazinkEuropa komanda.