Patarimai, kaip apsaugoti iphone ekraną nuo dužimo

pagal | 2023-03-10

Iphone telefonai yra tikrai nepigūs. Kuo naujesnį modelį pirksite, tuo brangiau už jį mokėsite. Tad ne paslaptis, jog daugelis nori ne tik pasirinkti tinkamai, jog nereikėtų po kurio laiko gailėtis, kad pasirinktas modelis ar spalva nebėra tinkami, bet ir nori apsaugoti telefoną, kad nereikėtų po kurio laiko kreiptis į meistrą. Telefonams skiriama garantija, tačiau ji taikoma ne visais atvejais. Jei telefono ekraną įskelsite dėl neatidaus elgesio, deja, bet garantija negalios ir reikės mokėti už remonto darbus. Iphone ekrano keitimas tuomet kainuos ne gamintojui, o jums. Tad patariame, kaip išvengti tokios situacijos ir sutaupyti pinigus ateityje. Pirmas būdas yra pasirinkti dėklą, kuris apsaugos telefoną. Daugelis jų ne tik saugiai apsaugo telefoną, bet ir papuošia. Kitas patarimas – rinkitės telefonų ekrano apsauginius stiklus, kurie smūgio metu apsaugo ekraną nuo įskilimo. Tokiu būdu galėsite apsaugoti telefoną ir nereikės keisti ekrano. Visgi atkreipkite dėmesį į tai, jog labiausiai apsaugo atsargus elgesys. Iphone ekrano keitimas bus kur kas paprastesnis, jei elgsitės atsargiai.

Ką daryti, kai ekranas skyla?

Suskilo ekranas? Ne problema. Kreipkitės į patyrusius meistrus ir jie sutvarkys jūsų ekraną. Iphone ekrano keitimas ne tik yra atliekamas greitai, bet ir nekainuoja brangiai. Visgi tik tais atvejais, jei pasirinksite tinkamą meistrą. Kai kuriais atvejais žmonės kreipiasi bet kur, todėl ne tik permoka, bet ir darbas atliekamas nekokybiškai.

Ar iphone ekrano keitimą galima atlikti bet kur?

Kreiptis reikia tik į patikimas įmones dėl kelių priežasčių. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, jog ne bet kuris meistras naudos originalų, kokybišką stikliuką iphone telefonui. Iphone ekrano keitimas turi būti atliekamas kruopščiai, kadangi telefonai yra liečiami, jie būtinai turi atitikti visas funkcijas ir netrukdyti ateityje naudotis telefonu. Kai kuriais atvejais po ekrano keitimo reikia susidurti su tuo, kad telefonas veikia nekokybiškai, kadangi stikliukas buvo uždėtas neprofesionaliai. Rinkitės įmonę reikia atidžiai dar ir dėl kainos. Tad būkite atidūs ir neskubėkite rinktis.