Patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamą sausą maistą šunims

pagal | 2023-07-17

Daugelis iš mūsų turi gyvūnus ir vienas pats populiariausių pasirinkimų yra šuo. Tad juo rūpintis privalome nuo pat pirmųjų dienų, kuomet jį atsinešame į namus. Rūpintis turime ne vien tik tuo, kur jis miegos, su kokiais žaislais žais ir panašiai. Vienas iš svarbiausių dalykų yra pasirūpinti tinkamu šuns maistu. Kadangi parduotuvėse galime matyti labai platų pasirinkimą, todėl yra labai svarbu pasirinkti tik patį geriausią variantą. Tad šiame straipsnyje ir norime duoti kelis patarimus, kuriais vadovaujantis galite padaryti patį geriausią pasirinkimą.

Verta išsiaiškinti, ar jūsų šuo nėra alergiškas tam tikriems maisto produktams

Kaip ir žmonės, lygiai taip pat ir gyvūnai gali būti alergiški tam tikriems maisto produktams, tad tokį faktą svarbu žinoti nuo pat mažumės, kad galėtumėte saugoti savo augintinio sveikatą. O alergiją tam tikriems maisto produktams gali parodyti labai skirtingi dalykai, tai gali pasikeisti kailis, ašaroti akys, augintiniui gali pūsti pilvą ir panašiai. Tokie simptomai gali būti labai skirtingi. Tad jeigu tai pastebėjote, būtina pasikonsultuoti su veterinaru, kuris patvirtins arba paneigs jūsų abejones ir jeigu atsakymas bus teigiamas, tuomet šunį teks saugoti nuo netinkamų maisto produktų.

Verta rinktis kokybišką maistą, kuris duos daug naudingų medžiagų jūsų augintiniui

Sausas maistas šunims gali būti labai įvairus ir jo galima įsigyti skirtingose parduotuvėse. Nors jų pasirinkimas ir yra didelis, tačiau nebūtinai jis visas yra vienodai kokybiškas ir šuniui duoda didelės naudos. Tikriausiai vienas geriausių pasirinkimų, kurį galite padaryti yra tai, kad sausą šunų maistą rinktis iš specializuotos parduotuvės, nes taip galėsite suteikti jam visavertę mitybą ir jis su kiekvienu kąsniu gaus visų reikalingų medžiagų, kurių gali prireikti šuniui.

Atsižvelkite į amžių, kailį ir kitus niuansus, kurie gali būti reikšmingi

Renkant tinkamą maistą šunims, yra būtina atsižvelgti ir į kitus svarbius dalykus, kurie gali signalizuoti, kad reikalingas specialus maistas, kuris padės palaikyti tinkamą sveikatą, kad šuo kiekvieną dieną jaustųsi gerai:

  • Atsižvelkite į šuns kailį, nes yra ne viena maisto rūšis, kuri skirta skirtingą kailį turintiems gyvūnams. Dažniausiai toks maistas kaip ir kitos prekės gyvūnams parduodamos specializuotose parduotuvėse.
  • Amžius taip pat gali signalizuoti, koks maistas turi būti perkamas. Nes kiekviename šuns amžiaus tarpsnyje yra reikalingos vis skirtingos maisto medžiagos, kurios gali palaikyti tinkamą sveikatos būklę.