Pučia pilvą? Atlikite maisto netoleravimo tyrimą

pagal | 2024-01-08

Nors šiais laikais maisto gaminių yra labai daug ir kiekvienas žmogus, kuris tik turi specifinių poreikių, gali rinktis iš gana plačios pasiūlos, visgi, būtent virškinimo problemos šiuo metu yra itin aktyvios. Jomis dažnai serga ir jų turi ne tik tie, kurie visiškai neprisižiūri savo mitybos, tačiau ir tie, kurie stengiasi labai peržiūrėti maistą, kurį kasdien vartoja.

Deja, labai dažnai žmogus netoleruoja tam tikro maisto ir net nežino, kad taip yra. Tokiu atveju maisto netoleravimo kraujo tyrimas yra pagalba numeris vienas, kuria reikia pasikliauti norint pagerinti gyvenimo kokybę.

Maisto netoleravimo tyrimui, Medicina Practica laboratorijoje, galite užsiregistruoti čia.

Dažniausiai netoleruojami maisto produktai

Maisto netoleravimo testas gali padėti jums gyventi kur kas geriau. Svarbiausia yra nelaukti, kol sveikatos problemos dings pačios, tačiau imtis priemonių, kurios gali padėti jums geriau jaustis kuo greičiau. Ir kraujo tyrimai – vienas jų. Tiek maisto netoleravimo atveju, tiek tokiu atveju, kai norisi sužinoti – ko reikia jūsų kūnui.

  • Pienas.
  • Kakava.
  • Kiaušiniai.
  • Riešutai.
  • Šokoladas.
  • Balta duona.
  • Ir t.t.

Būtent jų daugelis netoleruoja labiausiai, tad tyrimas gali padėti geriau susižinoti – kokia situacija yra Jūsų atveju.

Tinka bet kokio amžiaus asmenims

Maisto netoleravimo testas daugeliui siejasi tik su senyvo amžiaus asmenimis, kurie dažniausiai pasiekia brandų amžių pagaliau pradeda rūpintis savo sveikata. Tačiau toks požiūris nėra teisingas. Šis testas gali padėti jums geriau suprasti savo kūną, tad ir atlikti jį reikia kuo anksčiau. Tai leis visą gyvenimą nugyventi iškart taip, kaip reikia jūsų organizmui. Tad galiausiai ir išvengiant labai įvairių ligų, kurios galėjo kankinti daugelį metų.

Sutvarkoma daug sveikatos problemų

Maisto netoleravimo testas gali padėti jums tinkamai susitvarkyti ne tik su pilvo pūtimo, tačiau ir daugelių kitų sveikatos problemų. Svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kurioje ne tik atliekamas tyrimas, tačiau taip pat ir suteikiamos konsultacijos, kurios dažniausiai padeda geriau suprasti – kaip dabar turi atrodyti jūsų gyvenimas, kad organizmo poreikiai būtų patenkinami visomis prasmėmis. Tai visada turi būti Jūsų prioritetas.

Gera, kad valgyti galima ir skaniai, ir sveikai. Tačiau tik reikia geriau pažinti savo kūną ir tikrai kasdien valgyti tai, kas tinka Jūsų organizmui visomis prasmėmis.