Roletai – universaliausias langų uždangalas

pagal | 2022-02-28

Norintys džiaugtis ne tik gera namų izoliacija, tačiau ir patrauklumu – pirmiausia turėtų skirti dėmesio tinkamam langų uždangalų pasirinkimui. Šiuo metu jų pasiūla rinkoje yra tokia plati, kad ne kiekvienam pavyksta rasti tai, ko reikia, tad su specialistų konsultacijomis – viskas yra kur kas paprasčiau.

Dažniausiai prie itin geros kokybės minimi yra roletai. Roletai stogo langams, paprastiems langams, net naudojami kaip niša – tai, ko reikia daugeliui. Būtent dėl universalumo – jie yra labai vertinami ir perkami – itin aktyviai.

Plati stilių gama

Pirmiausia roletai labai džiugina stiliaus gama, kuri išties – labai plati. Nuo klasikinio stiliaus, kurie dažniausiai būna vienos spalvos, gal kiek neutralūs, pastelinių atspalvių, iki ryškiai raudonų, ryškių, dryžuotų, kurie dažniausiai komponuojami modernaus stiliaus interjere. 

Šiuo metu pasiūla rinkoje yra tokia plati, kad kiekvienas tikrai gali rasti jam tinkamą variantą. O ar tai yra svarbu? Tikrai taip. Juk roletai yra ne tik uždangalas, kuris gali padėti išvengti saulės spindulių arba smalsių akių, tačiau taip pat ir stiliaus akcentas, kuris suteiks Jūsų namams daugiau jaukumo.

Rankinis arba mechaninis valdymas

Renkantis roletus taip pat reikia įvertinti – koks jų valdymo mechanizmas Jums labiausiai tinka. Dažniausiai lengvai pasiekiamas langams, kurie yra Jūsų akių aukštyje – pasirenkamas paprastas, rankinis valdymas, kuris suteikia galimybę patraukus virvutę – lengvai koreguoti roletų poziciją. Tačiau galima rasti ir mechaninį valdymą, kuris yra skirtas, pavyzdžiui, kai perkami roletai stogo langams. Kadangi pasiekti valdymą rankiniu būdu yra sunku – mechaninis tampa gera pagalba, kadangi galima paprasčiau atverti bei užtverti, žinoma, nesukant galvos dėl tinkamos roletų pozicijos, kadangi jie – visada tvirtai prikabinti (arba bent jau turi būti).

Svarbiausia – tinkami matmenys

Pasikartosime, kad tinkamas prikabinimas prie langų yra labai svarbus. Tad pirmiausia reikia įsigyti roletus, kurie tobulai atitinka jūsų langų matmenis. Žinoma, siūlome pirkti ne dėvėtus, kurie buvo kurti kitam langui, tačiau naujus, kurie specialiai išmatuojami būtent Jūsų langams. Tai leis būti ramiu dėl detalaus atitikimo. 

Visada galima išsikviesti meistrus, kurie sėkmingai patys išmatuos reikalingus matmenis ir jums neteks pergyventi, kad bus koks nors neatitikimas.

Audinio kokybė

Renkantis roletus būtinai skirkite dėmesio audiniui iš kurio jie bus pagaminti. Žinoma, visada geriau yra rinktis tuos, kurie yra patvaresnio audinio, storesni. Tačiau ieškantiems kažko labai unikalaus – tinka ir plonesni. Tik jiems reikia skirti daugiau dėmesio, atsakingai rinktis vietas – kur jie kabės. Tik tokiu atveju roletai tarnaus ilgai ir atrodys puikiai. O tai turėtų būti siekiamybė.

Kur pirkti?

Atsakingai ieškant prekybos vietos pamatysite, kad šiuo metu įsigyti roletus siūlo tikrai labai daug verslininkų. Svarbiausia yra neskubėti. Žiūrėkite, kad jie teiktų paslaugas legaliai, žinoma, kad suteiktų garantijas, galiausiai, skaitykite kitų žmonių komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie vienos arba kitos įmonės teikiamų paslaugų ir svarbiausia – gaminių kokybę. Juk tai yra daiktas, kuris perkamas daugeliui metų, tad ilgaamžiškumas turėtų būti prioritetas.

Suteikite galimybę savo langams visada atrodyti puikiai. Žinoma, esant tokiai plačiai langų uždangalų pasiūlai gali būti sunku nuspręsti – kurie tinkami labiausiai. Tačiau mes siūlome rinktis būtent roletus, nes tai yra kokybė, kuri ne tik ilgai tarnaus, tačiau ir trauks akis stiliumi, kuris svarbus kiekvienam būsto gyventojui.