Stilingos moteriškos piniginės internetu

pagal | 2022-02-22

Mažas, bet galingas privalomas aksesuaras – piniginės moterims, kurios kas dieną su jumis– nuo ​​ kreditinių kortelių ir monetų iki senų banknotų ir lojalumo kortelių.

Tačiau geriausios moteriškos piniginės yra daugiau nei odos gabalėlis jūsų rankinės ar kelioninio krepšio apačioje. Piniginė yra organizacinis įrankis ir stilingas aksesuaras.

Geriausios piniginės moterims skirtos dviem tikslams. Pirma, kad svarbiausios vertybės būtų saugios, tvarkingos ir lengvai pasiekiamos. Antra, kaip gražūs objektai, į kuriuos malonu žiūrėti. Juk pinigines naudojame kasdien. Mes taip pat norime, kad jos atrodytų rafinuotai.

Norite turėti didelę ir daugiafunkcę moterišką kontinentinę piniginę, kuri apimtų jūsų gana laisvą „būtiniausių dalykų“ apibrėžimą? Itin kompaktiškas ir plonas kortelių laikiklis, kurį galima įsidėti į mėgstamų siaurų džinsų kišenę? Dizainerio piniginė, skirta atkreipti žmonių dėmesį? Arba piniginė, kuri gali būti derinama su vakarine apranga?

Ko ieškoti moteriškoje piniginėje

Yra ir kitų moteriškų piniginių savybių, į kurias galbūt norėsite atkreipti dėmesį, atsižvelgdami į tai, kada, kur ir kaip ketinate naudoti piniginę:

Užtrauktukas – užsegama piniginė yra patogus pasirinkimas, nes leidžia greitai ir nesudėtingai pasiekti viską, kas yra viduje. Prireikus dažnai galite įdėti papildomų kortelių ar popierių, prieš juos tvarkingai užsegdami.

Kortelių lizdai – patikrinkite, kiek yra kortelių lizdų ir kaip lengva juos pasiekti.

Paslėptos kišenės – kai kuriose piniginėse yra paslėptos kišenės, kuriose galite susidėti vertingiausius daiktus ar net grynuosius nelaimės atveju. Tai geras pasirinkimas keliautojams, kurie nenori, kad žmonės matytų, kiek pinigų jie vežasi.

Grynūjų pinigų kišenė – prieš pirkdami patikrinkite grynūjų pinigų kišenės dydį, nes skirtingos valiutos yra skirtingo dydžio. Kai kurioms piniginėms pirmiausia reikės sulankstyti kupiūras. Jei mėgstate saugoti kvitus, galbūt norėsite didesnės grynūjų pinigų kišenės.

Monetų kišenė – daugelyje piniginių vis dar yra kišenės monetoms. Ieškokite kišenės su užtrauktuku arba magnetiniu užsegimu, kad monetos neiškristų.

Kišenė išmaniajam telefonui – didesnėse piniginėse gali būti kišenė, kurioje galėsite laikyti išmanųjį telefoną. Tai apsaugos jūsų telefoną ir leis laikyti visus vertingus daiktus vienoje vietoje.

RFID blokavimo technologija – tai svarbi funkcija, jei nerimaujate dėl tapatybės vagystės. Ši technologija blokuoja radijo bangas ir neleidžia sukčiams pasiekti jūsų kortelių.

Dirželis – kai kuriose didesnėse moteriškose piniginėse yra dirželis, todėl galite jas nešioti kaip mini rankinę.