Suknelės moterims – kokią pasirinkti?

pagal | 2021-12-12

Suknelės moterims – unikalus drabužis, kurį dėvi silpnosios lyties atstovės. Jau nuo pat mažų dienų mergaitės mėgsta puoštis. O kas suteiks daugiau puošnumo nei graži suknelė? Suknelės moterims būna labai skirtingos: trumpos, ilgos, puošnios, kasdienės, nėriniuotos, vienspalvės, margos ir daug kitokių. Sakoma, jog kiekviena moteris privalo turėti jai idealiai tinkančią suknelę, na ir būtinai juodą mažą suknelę, kuri tiks įvairioms progoms. Juo labiau, juoda klasika buvo, yra ir bus madinga. Viena juoda suknelė ir daug įvaizdžių – praktiška ir patogu, tiesa?

O kaip išsirinkti sau tobulai tinkančią suknelę?

Visų pirma, svarbu, jog suknelė patiktų pačiai moteriai. Spalva, suknelės ilgis, medžiaga ir kiti niuansai. Ne ką mažiau svarbu, jog suknelė tiktų pagal figūros tipą. Patricijos Mada primena, kokie būna figūrų tipai ir kas tinka kiekvienam iš jų.

Trikampio figūra – puikiai tiks suknelės, kurios apnuogins pečius, paryškins viršutinę kūno dalį. Apatinė suknelės dalis neturėtų būti per daug aptempta, pūsta. Jūs turite liemenį ir jį reikia paryškinti. Tai padaryti padės diržas, kaspinas ar tiesiog susiaurinimas ties juosmeniu. Atrodysite puikiai.

Apverstas trikampis. Jeigu jūsų pečiai platūs, o klubai siauri, tuomet rinkitės tokias sukneles, kurios padės sukurti proporcingą įvaizdį. Puikiai tiks paaukštintas liemuo, lengvai pūsti sijonai. Gali būti kelių spalvų deriniai, o tinkama iškirptė šiuo atveju būtų V formos.

Liekna figūra, kitaip dar vadinama pieštuku. Šiuo atveju dažna moteris nori sukurti moteriškų formų iliuziją, išryškinti liemenį, kuris iš tikrųjų nėra labai ryškus. Reikėtų vengti itin aptemptų suknelių, kurios tik dar labiau paryškins smulkų sudėjimą. Tiktų sluoksniuotos, laisvesnio modelio suknelės moterims. Papildomos detalės taip pat gali pagelbėti. Turint liekną kūną, pasirinkti tikrai lengviau, svarbu, kad su viena ar kita suknele jaustumėtės gerai.

Smėlio laikrodis neretai vadinamas tobulos figūros pavyzdžiu. Grakštus liemuo, moteriškumas ir ideali figūra. Kokios suknelės moterims tiktų šiuo atveju? V formos iškirptė, suknelės, pabrėžiančios liemenį ir daug kitų. Čia lengviau būtų patarti, kokių suknelių vengti. Tai būtų itin pūsta, klostuota suknelės apačia. Turint smėlio laikrodžio figūrą, svarbu saikingumas.

Obuolio figūra – pilnesnės kūno apimtys tiek apatinėje, tiek viršutinėje kūno dalyje. Tiek klubų, tiek pečių plotis gali būti labai panašus, todėl liemuo tarsi dingsta. Ypatingai tiktų suknelės, kurios yra iš standesnių audinių, su korsetais.

Linijos – vizualiai koreguoja figūrą

Nepamirškite taisyklės, jog vertikalios linijos gali padėti vizualiai kūną padaryti lieknesnį.  Užduotis – užmaskuoti keletą kilogramų bei paryškinti liemenį. Turint itin didelę krūtinę, reikėtų vengti labai gilios iškirptės.
Suknelės moterims, tai moteriškumo, švelnumo, elegancijos ir grakštumo derinys. Tinkamai pasirinkus suknelę, moterys jausis ir atrodys įspūdingai.