Turistų populiariausi vienos dienos turai po Baltijos šalis

pagal | 2023-02-28

Turistų populiariausi vienos dienos turai po Baltijos šalis

Turizmo verslas yra nuolat augantis sektorius, ir daugelis turistų ieško įvairių būdų, kaip geriausiai išnaudoti savo laiką ir patirti kuo daugiau lankantis naujose vietose. Vienos dienos turų organizavimas yra populiarus pasirinkimas, leidžiantis turistams pamatyti daugybę lankytinų vietų per vieną dieną ir išmokti daugiau apie regiono kultūrą ir istoriją.

Vilnius ir Riga yra dvi populiariausios Baltijos šalių sostinės, kurios gali pasiūlyti jums savo turtingą kultūrą, istorijas, tradicijas bei gamtą, tad jas tikrai rekomenduojame aplankyti.

Maisto turas Vilniuje

Maistas yra svarbi kultūrine ir socialine dalimi, kai keliaujama į naujas vietas. Private Baltics kelionių agentūra – organizuoja maisto turus Vilniuje ir siūlo savo dalyviams išmokti daugiau apie vietinius patiekalus ir produktus, susipažinti su vietiniais prekiautojais ir maisto kultūra. Ture dalyviai gali apsilankyti skirtingose maisto vietose, ragauti tradicinių patiekalų, gauti pamokas apie gamybos ir kulinarijos procesus ir sužinoti apie regiono istoriją, kuri susijusi su maistu.

Keliaukite vingiuotomis Vilniaus senamiesčio gatvėmis pro bažnyčias, kuriose eksponuojama architektūrinių stilių aibė ir paragaukite ekologiškų produktų, naminių pyragų, ar su meile pagamintų skanėstų. Paragaukite rūkytos mėsos ir sūrių gaminių Vilniaus senamiestyje, o ištroškus – išbandykite vietinių gėrimų – alaus, midaus, vyno ar giros.

Turas po Trakų pilį

Trakų pilis yra viena iš svarbiausių Lietuvos istorijos ir kultūros vietų, o Vilnius yra turistų rojus, kuriame gausu istorinių vietų ir architektūros paminklų. Vienos dienos ture dalyviai gali apsilankyti Trakų pilyje ir išmokti daugiau apie Lietuvos istoriją ir kultūrą nei gyvenantys Lietuvoje ne vienerius metus.

Vienos dienos turas Rygoje

Atraskite įdomių faktų apie daugiau nei 800 metų trunkančią Rygos istoriją ir mėgaukitės šiuolaikine Ryga iš vietos perspektyvos. Pasivaikščiokite po nuostabią architektūrą ir pasinerkite į puikų miesto paveldą, kultūrą ir tradicijas. Nuo žinomiausių senamiesčio ir Art Nouveau rajono vietų iki daugiau netradicinių vietų ir vietinių rajonų, tyrinėkite miesto žavesį ir atraskite paslėptus ”brangakmenius”. Mėgaukitės vietiniu alumi ir užkandžiais kartu su vietiniu gidu.

Vienos dienos turų pasirinkimo galimybes didelės, tačiau viskas priklauso nuo turistų poreikių. Jeigu jums toks kelionės modelis yra priimtinas – siūlome kreiptis į kelionių organizatorių – Private Baltics. Nuo 2005 metų organizuojantis vienos ar kelių dienų turus po Baltijos šalis.

Išbandykite šį keliavimo būdą ir būtinai praneškite kaip sekėsi.