Vasarinės padangos: nuo keitimo iki priežiūros

pagal | 2023-02-23

Turint automobilį, jis daugiau ar mažiau reikalauja dėmesio, nes norint turėti saugias keliones, juo reikia rūpintis pakankamai atsakingai. Keičiantis sezonams kelio danga irgi keičiasi, tad natūralu, kad reikalingos ir skirtingos padangos. Kadangi jau žiemos sezonas eina į pabaigą ir vis labiau pradedame galvoti apie vasarą, todėl šiame straipsnyje ir norime papasakoti kiek daugiau apie vasarines padangas ir kokius dalykus verta žinoti apie jas.

Visa informacija apie padangas ir pan. Rasite Rataibatai.lt puslapyje.

Vasarines padangas būtina keisti

Keičiantis sezonams, būtinai turi būti keičiamos ir padangos. Tikrai nereikia galvoti, kad su vienomis galima pravažinėti ištisus metus, aišku, jeigu jos bus universalios, tada toks variantas yra įmanomas, tačiau kur kas saugesnis būdas yra turėti jas atskirų sezonų. Juk ir patys niekada nevaikščiojame su tais pačiai batais tiek vasarą, tiek žiemą. Pareigingas vairuotojas tikrai žino datas, kada padangos turi būti pakeičiamos. Jeigu tokiu darbu nenorite užsiimti patys, kuo puikiausiai automobilį galite nuvaryti į servisą ir visą darbą padarys už jus. 

Nemažas vasarinių padangų pasirinkimas

Tie, kas nedaug nusimano apie vasarines padangas gali galvoti, kad jos visos yra daugmaž vienodos, todėl nėra didelio skirtumo, kurį variantą geriau pasirinkti. Tad jeigu ir jūs esate iš tų, žinokite, kad jos yra skirtingos ir kartais netgi pasirinkimą gali lemti tokie dalykai, apie kuriuos net negalėtumėte pagalvoti. Pirmasis gali būti tas, kokiais keliais važinėjatės. Jeigu važinėjate ne vien tik asfaltais, bet tenka važiuoti ir ne tokiais gerais keliais, reikia rinktis atitinkamas padangas. Taip pat internete galima matyti nemažai variantų, kurios jau yra nebenaujos. Tokius pasiūlymus geriau praleisti ir pasirinkti tik naujus variantus. Dar vasarinės padangos turi savo dydžiu ir pločiu būti pritaikytos jūsų automobiliui ir, aišku, turi būti pakankamai kokybiškos, kad galėtų atlaikyti ne vieną sezoną. Rataibatai.lt – platus vasarinių padangų pasirinkimas

Priežiūra

Kad bet koks daiktas būtų kaip įmanoma kokybiškesnis ir naujesnis, jam reikalinga atitinkama priežiūra. Lygiai tokia pat situacija yra ir su vasarinėmis padangomis. Nesvarbu ar įsigytos padangos internetu ar fizinėje parduotuvėje, jos turi būti tinkamai prižiūrimos. Net jų laikymas sandėliuke ar kitoje jums patogioje vietoje turi būti taisyklingas. Kad nepažeisti gumos, reikia stengtis laikyti kaip įmanoma sausesnėje vietoje ir kad jos nesiliestų viena su kita. Vadinasi, padangos neturėtų būti uždėtos viena ant kitos.