Aktualu žvejams: meškerės ritės pasirinkimui

pagal | 2021-11-09
meškerės ritės

Meškerės ritės

Kiekvienas naujas ir patyręs žvejys nori pačios geriausios, kokybiškiausios ir patogiausios žvejojimo įrangos. Juk nuo pasirinktos įrangos gali priklausyti kaip seksis ir kaip bus patogu žvejoti. Žvejojant vien tik geros ir kokybiškos meškerės nepakaks. Būtina turėti ir tinkamą meškerės ritę. Tad kaip išsirinkti tinkamą ritę, kokias funkcijas ar savybės ji turi turėti, bei kur galima įsigyti šią įrangą už prieinamą kainą?

Kas yra meškerės ritės?

meškerės ritės

Kokybiškus produktus galite rasti zvejojam.lt elektroninėje parduotuvėje

Meškerės ritę galima apibūdinti kaip įrenginį, kuris yra pritvirtintas prie meškerės koto. Jos paskirtis yra užmesti ir suvynioti meškerės valą. Ritė turi būti derinama prie turimos meškerės ir žvejojimo rūšies. Galime išskirti pagrindines ričių rūšis, tai yra dugninės ritės, feeder ritės, karpinės ritės, spininginės ritės. Dažniausiai ritės yra gaminamos iš metalo lydinio. Pačią ritę sudaro šios dalys: valo įrenginys, centrinė ašis, dantračiai, stadžių sistema, rankena ir valo lankas.

Kaip išsirinkti tinkamą meškerės ritę?

Žinoma, daugelį pasirinkimų lemia tai, su kokia meškerę esate pripratę žvejoti ir koks yra jūsų žvejojimo tipas, taip pat tai priklauso ir kokiame vandens telkinyje užsiimate žvejyba. Bet renkantis meškerės ritę svarbu atkreipti dėmesį ir į ritės dydį bei guolius. Jei nesate profesionalas ir žvejyba užsiimate kaip gero laiko praleidimu, rekomenduojama rinktis vidutinę ritę, tai yra apie 2500 – 3000 dydžio. Kitas svarbus aspektas yra tai, kad ritė turėtų būti su sekliais būgneliais ir rekomenduojama, kad turėtų dviguba rankenėlę, tokia ritė pasižymi balansu, kuris padeda lengvesniam žvejojimui ir valo vyniojimui. Be to, kad būtų patogiau žvejoti siūloma plūdę rinktis tik su priekiniais stabdžiais. Tokios ritės pasižymi paprastesnėmis konstrukcijomis, jos yra žymiai lengvesnės ir kompaktiškesnės. Tad prieš renkantis ritę svarbu apgalvoti (jie dar esate tik naujokas), kokia yra patogiausia žvejybos rūšis, kokiame telkinyje bus žvejojama ir pagal tai rinktis atitinkamą ritę.

Kur galima įsigyti meškerės rites?

Meškerių ričių pasiūla yra labai didelė. Kainos svyruoja nuo labai brangių iki labai pigių, tad kur reikėtų ieškoti geros kokybės ir kainos santykį atitinkančios meškerės ritės? Galime rekomenduoti apsilankyti internetinėje parduotuvėje zvejojam.lt. Čia rasite didelį pasirinkimą kokybiškų ričių už prieinamą kainą. Šioje internetinėje parduotuvėje neretai galima rasti ir nuolaidų. Tad kiekvienas klientas suras savo poreikius atitinkančią ritę, kuri padės sėkmingai užsiiminėti žvejyba ir pagauti puikų laimikį.