Avalynė kuria pakuosime atostogomis

pagal | 2022-05-22

Avalynė kuria pakuosime atostogomis

Žurnaluose, tinklaraščiuose ir mados profiliuose gausu patarimų, susijusių su tuo, kas yra naujausia ir ką būtinai turėtumėte pasiimti su savimi į atostogų kelionę. Sekti naujienas yra labai smagu, todėl galime sukurti stilių, atitinkantį mūsų gyvenimo būdą ir skonį, tačiau turime atsižvelgti ir į kitą aspektą – praktiškumą. Tai ypač svarbu kraunantis lagaminą atostogoms, kai tenka ruoštis permainingam orui ar sunkioms sąlygoms. Kaip žinia – vasarą visko gali nutikti! Laimei, dizaineriai žino mūsų poreikius ir vis dažniau mums siūlo drabužius bei aksesuarus, kurie išradingai derina estetiką su funkcionalumu. Taigi ką privalome pasiimti su savimi, kraunantis lagaminą atostogomis?

Itin patogios šlepetės

Moters vasaros lagamine nepamainomos: moteriškos patogios šlepetės darbui . Nesvarbu, ar vykstate į pajūrį, ar pas draugus kitame mieste. Lengva, erdvi avalynė, kuri leis jūsų kojoms pailsėti karštomis dienomis – privaloma turėti! Jose galite eiti pasivaikščioti į paplūdimį ar į miestą ieškoti suvenyrų – net ir po kelių valandų nepajusite diskomforto. Galima rinktis sportiškos estetikos modelius iš putplasčio (galite neštis net į baseiną) arba puošnias šlepetes su kriauklėmis, akmenukais ar kutais. Praktiškas pasiūlymas taip pat yra vandeniui atsparios guminės šlepetės. Tokia avalynė yra išradingo dizaino, kuriame rūpestis komfortu dera su naujausiomis elegantiškų moterų pamėgtomis tendencijomis, esmė.

Moteriškos plokščios basutės

Dar viena pora, kurią būtinai turėtumėte pasiimti su savimi atostogų metu: moteriškos plokščios basutės, lengvos kaip šlepetės ir tokios pat patogios. Žinoma, keliaujant ir išvykstant karštomis dienomis į pirmą planą iškyla avalynė plokščiu padu, geriausia ne itin plonu – tokia, kuri amortizuoja pėdas, pavyzdžiui, einant uolėtu paplūdimiu. Puikus pasirinkimas bus moteriškos espadrilės, surištos aplink pėdą, solidžiais padais iš šiaudų arba basutės iš vandeniui atsparios gumos.

Madingi moteriški sportbačiai

Nėra puikių atostogų be patogių sportinių batelių! Geras pasirinkimas yra turėti modernius, stambius sportbačius, masyviais padais, su įdomiu surišimo tipu (kaip atlasiniai kaspinėliai vietoj įprastų raištelių). Tokius batus galėsite dėvėti tiek su džinsiniais šortais, tiek su medvilniniais marškinėliais, tiek prie elegantiškų suknelių. Nepamirškime ir klasikos – juoda, raudona spalva ar net gyvūnų raštais puošti kedai? Kiekviena iš šių porų puikiai tiks prie vasaros aprangos.

Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę moteriškos avalynės. Nuo stilingų sportbačių, mokasinų, pusbačių, iki aukštakulnių, balerinų ir šlepečių. Kiekviena čia ras sau tinkamą modelį, dizainą ir spalvą.