Prezervatyvai – visapusiška apsauga

pagal | 2022-05-22

Prezervatyvai – visapusiška apsauga

Seksas yra svarbi gyvenimo dalis. Ir tai yra normalu. Juk kuo žmogus geriau jaučiasi, kuo jis yra laimingesnis, žinoma, tuo jo gyvenimo kokybė yra geriausia. O seksas dažniausiai suteikia kiekvienai dienai daugiau gerų emocijų. Tik reikia rasti žmogų, kuris kelia pasitikėjimą ir tuo pačiu tinkamas apsaugos priemones, kurių pasiūla rinkoje šiuo metu yra labai plati.

Kaip geriausia apsauga dažniausiai minimo Durex prezervatyvai. Visgi, pasiūlymų rinkoje šiuo metu tiek daug, tad dažnai norisi ne tik daugiau dėmesio skirti gamintojams, tačiau taip pat ir kitoms smulkmenoms.

Apsauga ir malonumas

Pirmiausia Durex prezervatyvai yra vertinami dėl to, kad tai yra ne tik labai puiki apsauga, tačiau taip pat ir daugiau malonumo sekso metu suteikti galinti galimybė. Svarbiausia yra rinktis tokius sargius, kurie būtent ir yra ne tik saugantys, tačiau taip pat ir galintys padėti pajusti daugiau.

Kokie yra sargiai, kurie pamalonina? Galima rasti kelis tipus.

 1. Pirmiausia yra tokie, kurie su rantytu paviršiumi. Tai yra galimybė kur kas geriau sekso metu jaustis moterims. Žinoma, kai vyras mato, kad jo moteris jaučiasi geriau – tuo pačiu dažniausiai ir jam kyla kur kas daugiau gerų emocijų.
 2. Taip pat siūlome rinktis tokius, kurie yra sutepti lubrikantu. Tokie sargiai suteikia kur kas daugiau slydimo sekso metu. Vėlgi, tai daugiau malonumo ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams. Lubrikuoti sargiai leidžia išvengti papildomo lubrikanto pirkimo, tad tai yra kur kas pigiau.
 3. Kai kuriems patinka tokie sargiai, kurie yra su aromatu. Tai leis sekso metu pajusti daugiau potyrių užuodžiant, o toks aromatas kaip kad braškės yra ne ką mažiau svarbus afrodiziakas.
 4. Galima rasti ir tokius, kurie šildo arba vėsina. Ne visiems tai patinka, tačiau esame tikri, kad tik pabandžius galėsite nuspręsti – kokias emocijas Jums tai kelia.

Renkantis sargius visada galima tartis su specialistais, kurie jais prekiauja internetu. Jie dažniausiai teikia nemokamas konsultacijas, o tai pagreitina paieškas ir padeda rasti tokius, kurie Jums tikrai patiks ir tuo pačiu, kurie padės sekso metu patirti kur kas daugiau nei tik saugumą,

Tinkamo sargio pasirinkimas

Taip, sargių yra labai daug, jie yra labai įvairūs. Visgi, renkantis juos reikia vertinti ne tik malonumo galimybę, tačiau kitus rodiklius, kurie užtikrina, kad saugumas bus pats didžiausias.

 • Visada galima daugiau dėmesio skirti gamintojui ir tuo pačiu skaityti kitų žmonių nuomones apie vieno arba kito prekinio vardo kokybę. Ypač daug dėmesio sulaukia Durex prezervatyvai.
 • Taip pat būtinai reikia įvertinti matmenis, kadangi tik jų atitikimas garantuoja, kad sargis tiks.
 • Jie kinta ir savo storiu. Tačiau nereikia tikėti mitu, kad plonesnis yra blogesnis, kadangi didesnė plyšimo tikimybė.
 • Kaip jau minėjome – jie turi daug įvairių funkcijų, kurios suteikia ir daugiau malonumo.
 • Ar svarbi kaina? Tikrai neturėtų būti, kadangi jie bet kuriuo atveju kainuoja pigiai, o per akcijas galima sutaupyti dar daugiau.
 • Būtinai renkantis žiūrėkite, kad jų galiojimo laiko tarpas būtų geras.

Galiausiai, reikia nebijoti išbandyti kuo daugiau skirtingų variantų. Tai galiausiai didina šansą, kad pavyks rasti tokius, kurie Jums maksimaliai iki mažiausių smulkmenų tinka.

Perkama internetu

Kadangi daugelis juos perka internetu – siūlome pasinaudoti nemokamomis konsultacijomis, kurias savo pardavėjai. Jos vykdomos online būdu, tad siūlome pamiršti visus tabu ir tuo pačiu klausti visko, kas domina. Ne tik apie sargius, tačiau ir kitas sekso prekes. Svarbiausia yra nebijoti išbandyti naujų dalykų, kadangi jie gali būti geriausias Jūsų sprendimas, kuris suteikia seksui visiškai naujus potyrius.

Kaip juos tinkamai naudoti?

Žinoma, reikia, kad Durex prezervatyvai ne tik tiktų, tačiau ir būtų tinkamai naudojami. Tai yra svarbiausia, kad jie gebėtų atlikti jiems skirtas funkcijas. Keli patarimai tinkamam naudojimui – žemiau.

 • Svarbiausia yra rinktis tokius sargius, kurie yra Jums tinkamų matmenų.
 • Žinoma, reikia juos atsargiai atidaryti. Kartais sekso metu žmonės būna taip įsiaudrinę, kad paprasčiausiai plečia pakelį su dantimis, tad pažeidžia sargius. Tai yra blogai.
 • Nenaudokite sargių, kuriuos turite jau seniai ir visą laiką nešiojote kišenėje, piniginėje bei kitoje vietoje.
 • Taip pat jokiu būdų negalima naudoti prezervatyvų, kurie yra pasibaigusio galiojimo laiko tarpo.
 • Nenaudokite tokių, kurie yra pažeisti.
 • Vieno akto metu negalima mauti dviejų ar daugiau sargių vieno ant kito. Tai tikrai nereiškia, kad bus daugiau apsaugos.
 • Žinoma, reikia rinktis patikimus sargius, kurie yra sertifikuoti.

Geras seksas – malonumas, kuriuo gali džiaugtis kiekvienas. Svarbiausia – žmogus, kuris Jums tinka ir tuo pačiu apsaugos priemonės, kurios leis labai smagiai leisti laiką negalvoja  apie jokias neigiamas pasekmes.