Biorevitalizacijos procedūrų nauda veido oda

pagal | 2022-01-11

Biorevitalizacijos procedūrų nauda veido odai

Būtų puiku, jei galėtume sustabdyti laiką ir amžinai išlikti jauni ir nesirūpinti dėl atsirandančių raukšlių ir kitų veido odos problemų. Prie odos pokyčių nemažai prisideda ir ne visada tinkamas gyvenimo būdas, amžinas skubėjimas ir nesubalansuota mityba. Nors šiais laikais yra labai daug būdų prižiūrėti ir puoselėti odą, tačiau neretas pasirinkimas gali nuvilti, nes nebus matomas akivaizdus odos pagerėjimas. Tad vienas iš veiksmingiausių būdų, kuris gali atgaivinti odą yra biorevitalizacija.

Biorevitalizacijos pagalba veido odai

Biorevitalizacija dažniausiai žinoma kaip procedūra, kurios pagalba galima sumažinti veido srityje atsiradusias nepageidaujamas raukšles ir taip veidą atjauninti. Be šių procesų, ji dar gali būti atliekama kai:

 1. Anksčiau buvo atliktos agresyvios veido procedūros, po kurių odai reikalingas stiprus pamaitinimas.
 2. Yra vartojama nepilnavertė mityba. Puikiai žinoma, kad veidas neretai parodo, kokį maistą vartoja organizmas. Jei jis negauna reikiamų vitaminų ir kitų naudingų medžiagų, gali pradėti sausėti, šerpetoti ar atsirasti bėrimas.
 3. Oda praranda stangrumą bei elastingumą. Šie požymiai pradeda matytis sulaukus apie 35 gyvenimo metus.
 4. Veido oda yra linkusi į sausėjimą ir įvairūs kremai ar serumai negali pagerinti jos būklės.
 5. Oda gavo per daug UV spindulių ir po šių saulės pasimėgavimų norima atgaivinti ir pamaitinti veido odą.
 6. Norint palyginti odą po įvairių randų.
 7. Profilaktika bandant užkirsti arba maksimaliai sulėtinti senėjimo procesus.
 8. Turima žalingų įpročių. Kaip žinia rūkant, ilgainiui oda papilkėja, praranda savo žvilgesį. Tokia procedūra padės odai atsigauti ir atgauti tonusą.
 9. Veido oda padeda kristi žemyn.
 10. Norima sumažinti ar panaikinti mimikos raukšles.
 11. Yra atliekamos kitos procedūros. Prieš atliekant kitas odos procedūras, jei jos yra suderinamos su biorevitalizacija, rekomenduojama ją atlikti, nes tai padės pasiekti pačių geriausių rezultatų.
 12. Kasdien yra patiriamas stresas. Juntamas stresas labai kenkia odai, tad retkarčiais atliekamos tokios procedūros bus labai naudingos.
 13. Praeina nedidelis laiko tarpas po gimdymo. Kaip žinia, nėštumo periodas yra gan sudėtingas procesas, kurio metu daug naudingų medžiagų yra atiduodama vaisiui. Tad, kad pastiprinti ir papildyti naudingomis medžiagomis galima rinktis šią procedūrą.

Kūno vietos, kurioms galima taikyti biorevitalizaciją

Tokios procedūros dažniausiai yra atliekamos veido, kaklo, dekolte ir plaštakų dalyse. Kadangi šios vietos dažniausiai būna atidengtos ir kenčia nuo kenksmingų UV spindulių, temperatūros pokyčių, ypač šaltuoju metu sezonu, todėl jos yra labiausiai pažeidžiamos. Tokioms kūno vietoms, turi būti skiriamas itin didelis dėmesys, oda nuolat maitinama, drėkinama ir puoselėjama. Todėl profilaktiškai atliekamos biorevitalizacijos procedūros leis išlaikyti tinkamą odos tonusą bei reguliariai gauti naudingų medžiagų, kurios yra reikalingos kūno. Žinoma, šios procedūros nėra draudžiamos ir kitose kūno vietose. Jei manote, kad šis procesas reikalingas kitoje dalyje, drąsiai galite šią paslaugą užsisakyti.

 

Kaip pasiruošti biorevitalizacijai ir kaip elgtis po jos

Didelio pasiruošimo ši procedūra nereikalauja. Yra patartina kelias dienas prieš nevartoti tam tikrų vaistų ir medikamentų. Bet kokiu atveju, prieš biorevitalizaciją, turėsite konsultaciją su specialistu, kuris pateiks šį sąrašą. O po procedūros kelias dienas reikėtų atsisakyti pirčių malonumų, vengti tiesioginių saulės spindulių, atsisakyti kosmetikos, nesilankyti baseinuose. Priklausomai kaip buvo atlikta procedūra, specialistas individualiai paaiškins kaip oda turėtų būti prižiūrėta namuose.