Krūtų didinimas: teigiamos ir neigiamos priežastys

pagal | 2022-01-11

Visi savo kūne turime vieną ar daugiau kompleksų. Vieni kompleksuoja dėl savo ausų, kiti – dėl per didelės pėdos, dar kiti dėl per mažos krūtinės. Kiekvienas nesame tobulas ir šiais laikais, esant išsivysčiusiam aukštam technologijų lygiui, kurios leidžia savo kompleksus sumažinti arba visai panaikinti. Jų dėka, galime beveik viską koreguoti, kas kūne mums atrodo netinkamai, ne išimtis yra ir per maža krūtinė. Tad jei jaučiate, kad per ją negalite laisvai gyventi, leisti laisvalaikio ir amžinai jaučiatės nepatogiai prieš kitus – nedvejokite ir pakeiskite jos dydį. Tad šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie krūtų didinimo teigiamas ir neigiamas puses.

Teigiamos krūtų didinimo priežastys

Pirmoji teigiama priežastis, kodėl verta didinti krūtinę yra ta, kad moteris gali atsikratyti turimų kompleksų. Tikrai ne kiekviena moteris džiaugiasi turėdama mažą krūtinę ir tai yra vienintelis dalykas gyvenime, dėl kurio ji jaučiasi blogai. Tad, kad nereikėtų mažos krūtinės slapstyti ar bandyti ją didinti, galima tiesiog ją pasididinti medicininiu būdu. Kita priežastis gali būti ta, kad moteris maitino savo kūdikį krūtine ir po šio etapo, krūtinė suglebo, nutįso, prarado savo formą. Krūtų didinimas būtų puiki išeitis susigrąžinti ją į buvusį stovį. Taip pat jei prieš gimstant vaikui ji buvo mažoka, tuo pačiu galima ją ir vienu dydžiu padidinti. Dar kita priežastis būtų traumos. Įvykus nelaimingiems atsitikimams, krūtinė prarado savo formą, tapo nebe simetriška. Krūtų didinimas padės sutvarkyti šią problemą ir vėl gyventi pilnavertišką gyvenimą.

Neigiamos krūtų didinimo priežastys

Pirmoji neigiama priežastis galėtų būti ta, kad gan ilgą laiko tarpą po procedūros nebus galima užsiimti aktyviu gyvenimo būdu. Bet, kita vertus, retai po kažkokių atliktų operacijų iš karto galime pilna koja grįžti į normalų gyvenimą. Tad svarbiausia nusiteikimas ir nepajusite, kaip pooperacinis laikotarpis praeis ir galėsite mėgautis nauja krūtine ir gyventi įprastą gyvenimą. Kita neigiama priežastis galėtų būti, kad tokios procedūros gan nemažai kainuoja. Bet tikrai turint didelį norą galima šią sumą sutaupyti. Arba yra kitų mokėjimo būdu, tokių kaip dalinis mokėjimas, kai per sutartą laiką galite sumokėti visą nustatytą procedūros sumą. Dar viena iš neigiamų priežasčių būtų ta, kad beveik visada po tam tikro laiko reikia daryti korekcijas. Tad reikia nusiteikti tam, kad atlikta viena operacija nebus galutinė ir jas gali reikėti kartoti.

Ar verta rinktis šią operaciją?

Jei jus kamuoja didelis kompleksas dėl turimos krūtinės, tikrai galite ryžtis šiai procedūrai. Juk žymiai maloniau gyventi, kai neturi kompleksu ir visur gali jaustis laisvai. Po šios procedūros nebereikės rūpintis kaip užmaskuoti mažą krūtinę arba dėti pastangas ją padidinti įvairiais būdais.

Dėl krūtų didinimo procedūros – kreipkitės į Ficlinica.