Ekonomiškos kelionės – mitas ar realybė?

pagal | 2022-06-17

Kaip kelionės metu gali sutaupyti ir keliauti itin ekonomiškai? Susidaro įspūdis, jog kelionių malonumas gali būti labai brangus. Tačiau, be jokios abejonės, galima rasti būdų, kaip galima keliauti pigiau ir vienu ar kitu klausimu bent kiek sutaupyti. Be kita ko, verta pastebėti tai, kad kelionių bilietams įvairiomis transporto priemonėmis labai dažnai yra taikomi įvairūs išpardavimai, nuolaidos akcijos.

Klasikiniai būdai sutaupyti

Tarkime, skrydžių kompanija Wizzair labai dažnai išparduoda kelionių bilietus vos po keletą eurų. Tačiau, be jokios abejonės, tai kur kas labiau mėgsta neplanuotus iššūkius, netikėtumą. Tie, kuriems reikalingas planavimas ir didelis pasiruošimas, natūralu, kad tokiai skubiai avantiūrai tikrai nepasiryš. Tačiau, tai tikrai nėra vienintelis būdas, kaip galima keliauti pigiau.

Populiarėja kemperių nuoma

Ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje galima pastebėti, kad kemperiu nuoma tampa vis populiaresne paslauga. Puikiai suvokiame tai, kad jie yra pravartūs ne tik ekonominiu, tačiau ir ne vienu itin svarbiu aspektu. Tarkime, tai gali būti saugumas, komfortas, praktiškumas. Verta pastebėti tai, kad jokia ilgesnė nei vienos paros kelionė nėra įsivaizduojama be nakvynės ir maitinimo paslaugų. Drąsiai galima teigti, kad šiomis dienomis jos yra itin brangios ir rasti priimtiną ekonomišką variantą gali būti labai sudėtinga. Tikėtina, kad tokiu atveju paslauga arba nebus itin kokybiška, arba ji bus suteikiama mums visiškai nepalankioje vietoje. Verta pastebėti tai, kad kemperis tokiu klausimu yra puiki išeitis. Judėti su jais lengva. Be kita ko, šalyse yra įrengiama vis daugiau specialių stovyklaviečių, kurios yra skirtos būtent keliaujantiems kemperiu. Tarkime, tai gali būti vieta, kurioje bus galima saugiai atsikratyti dideliu kiekiu buitinių atliekų, fekalijomis. Be kita ko, tai bus rami poilsio vieta, kurioje galės susiburti tokio paties tipo kelionių mėgėjai.

Be jokios abejonės, būtina pastebėti tai, kad poilsio vietos yra reikalingos ne tik miegui. Jose turi būti vystomos ir galimos pramogos formos, laisvalaikio praleidimo veiklos. Tarkime, labai dažnai greta tokių poilsio vietų įrengiamos krepšinio aikštelės, maudynių vietos, laužavietės, vaikų žaidimų aikštelės ir pan. Tokioje vietoje leisti laiką yra kur kas smagiau ir produktyviau. Be jokios abejonės, maisto ruošimo peripetijos taip pat gali būti labai skirtingos. Galbūt jis bus gaminamas pačiame kamperyje, o galbūt bus reikalinga vieta ir papildomi įrenginiai, kurie padės tai padaryti. Tai būdai, kurie leis keliauti kur kas pigiau, nei galėjote įsivaizduoti.