Frakcinio lazerio procedūra tikrai padeda atjauninti odą

pagal | 2022-10-22

Įvairūs odos dariniai kai kuriems žmonės sukelia labai didelį diskomforto jausmą. Tačiau, dermatologai turi žinią – dabar įvairius odos darinius galima panaikinti pasitelkiant specialias lazerines technologijas. Frakcinis lazeris yra viena iš tų įrangų, kuri leidžia atlikti odos atjauninimo procedūras bei panaikinti įvairias kitas odos problemas.

Frakcinio lazerio naudojimas yra platesnis nei manote

Svarbu pabrėžti, kad dažnai dėl šios lazerinės procedūros dažnai kreipiasi žmonės, kurie kenčia nuo raukšlių atsiradimo. Jos gali atsirasti įvairiose veido vietose. Žinoma, kad ši technologija padeda tai išspręsti, bet reikia akcentuoti, kad tokia įranga dažnai naudojama ir tam tikrų odos darinių šalinimui.

Priklausomai nuo naudojamos technikos, specialiose grožio klinikose lazeriu gali būti pašalinami apgamai, randai ar netgi karpos. Odos problemas pirmiausia spręsti siūloma apsilankant pas dermatologą. Būtent specialistai pasakys kokia procedūra būtų geriausia jūsų odos būklės gerinimui.

Pabrėžiama tai, kad lazerinė įranga gali sukelti tam tikras komplikacijas, jeigu ji nėra patvirtinta tam tikrais sertifikatais. Tad, jeigu turite kažkokią odos problemą, pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų pasirinktoje vietoje naudojama įranga tikrai atitinka visus saugumo reikalavimus.

Kaip bebūtų, kai kuriose klinikose gali būti naudojami skirtingi įrenginiai. Tai reiškia, kad odos lyginimui gali būti naudojama viena įranga, o odos darinių šalinimui – kita.

Kur atliekamos odos atnaujinimo procedūros?

Dažniausiai pacientai ieško kuo pigesnių būdų atrodyti vėl jaunais. Tačiau, kartais pasirinkimas nėra tinkamas. Norint saugių procedūrų, kurios nesukeltų kažkokių nepageidaujamų reakcijų, reikėtų kreiptis į tokias klinikas, kurias jau yra išbandę kiti pacientai. Tai reiškia, kad ieškant kažkokių procedūrų, svarbu perskaityti atsiliepimus apie tas vietas, kurias radote.

Grožio ir estetikos klinikose dirbantis personalas gali patvirtinti, kad netinkamai naudojama, tuo labiau – neaiškios kilmės įranga gali padaryti dar didesnę žalą jūsų odai. Dėl to reikėtų atidžiai domėtis kokios technologijos naudojamos.

Minėtose patikimose klinikose procedūros atliekamos laikantis visų saugumo standartų, tad dėl odos būklės pablogėjimo nerimauti nereikėtų. Ten naudojama profesionali ir ekspertų patikrinta įranga. Be to, dažnai patikimos klinikos iš anksto nurodo naudojamos įrangos pavadinimus. Žinodami juos, galėsite nesunkiai išsiaiškinti ar ta įranga yra patikima ir tuo labiau – efektyvi.

Kalbant apie pačią procedūrą, reikia išskirti ir tai, kad frakcinis lazeris procedūros metu nesukelia jokio skausmo. Galbūt pajausite kažkokį nežymų dilgčiojimą, bet kentėti tikrai nereikės. Svarbiausia yra įsiklausyti į specialisto nurodymus, kurių teks laikytis po procedūros atlikimo. Po jos jūsų oda gali būti paraudusi ar perštinti, todėl teks šiek tiek pakentėti, nes tai yra įprasta praktika. Po kelių dienų jau galėsite grįžti į įprast gyvenimo ritmą.

Jeigu jus domina frakcinio lazerio procedūros, tuomet klinikas rinkitės ne pagal siūlomus mažiausius įkainius, o pagal geriausius atsiliepimus.

Daugiau apie procedūras frakciniu lazeriu Šiauliuose bei Kaune, skaitykite Belladerma