Ką daryti kad užuolaidų valymas būtų lengvas?

pagal | 2022-02-02

Užuolaidos įneša subtiliausią šviesos prisilietimą į bet kurį kambarį. Jie suteikia mūsų namams elegancijos ir stiliaus ir yra visada atsižvelgiama į kiekvieną interjero dizainą. Nors uždanga vaidina svarbų vaidmenį kuriant namą, jos svarba neapsiriboja stiliumi. Jis taip pat atlieka svarbų vaidmenį išlaikant nepageidaujamą šviesą, dulkes ir taršą lauke, išlaikant kambarį švarų ir apsaugotą. Kadangi mūsų užuolaidos blokuoja visą nepageidaujamą taršą ir nešvarumus iš išorės, jos gali būti labai nešvarios ir gali augti mikrobų bei bakterijų, jei jos nevalomos reguliariai. Štai kodėl svarbu žinoti efektyviausius užuolaidų valymo būdus. Tai gali atrodyti sudėtinga, tačiau užuolaidas nuvalyti iš tikrųjų lengviau, nei manote. Štai geriausi užuolaidų valymo patarimai:

Naudokite audinio dulkes arba pūkų volelį. Galbūt manote, kad užuolaidų valymui visada reikia panardinti užuolaidą į vandenį, tačiau efektyviai valyti galima tiesiog naudojant paprastą šluostę, kuria paprastai valote stalus ir apmušalus. Šia šluoste galima nuvalyti užuolaidas ir pašalinti dulkes, kurios gali kauptis audinyje. Nepamirškite, kad naudojant medžiaginę dulkių šluostę išeis daug dulkių. Geriausia bus kauke uždengti nosį ir burną, kad apsisaugotumėte nuo galimos alerginės reakcijos. Jei jūsų namuose yra naminių gyvūnėlių, taip pat galite naudoti pūkų volelį, kad pašalintumėte naminių gyvūnėlių plaukus, įstrigusius jūsų užuolaidoje. Naudokite dulkių siurblį. Norėdami efektyviai atsikratyti daugiau dulkių, įstrigusių užuolaidose, kartą per savaitę galite naudoti dulkių siurblį. Taip būsite tikri, kad visos likusios dulkių dalelės išnyks visam laikui. Galite naudoti dulkių siurblį ir šukuoti vertikaliai, kad nepraleistumėte vietos. Norėdami pasiekti dar geresnių rezultatų, įprastam užuolaidų valymui taip pat galite naudoti rankinį garų valiklį. Garų valytuvai suteiks jums naudos, kai ant užuolaidos naudosite dezinfekavimo priemones, kurios sunaikins visas ten galinčias augti bakterijas.

Nedelsdami pašalinkite dėmes. Nelaimingų atsitikimų nutinka nuolat, ypač jei namuose yra vaikų. Ant užuolaidų retkarčiais gali atsirasti kavos, vyno dėmių ir net purvo. Šią dėmę svarbu iš karto jai atsiradus, kad jos būtų lengva atsikratyti. Užuolaidų valymas gali būti sudėtingas, kai kurios dėmės ant audinio lieka ilgesnį laiką. Kuo sunkiau pašalinamos dėmės, tuo didesnė rizika sugadinti audinį. Būtinai veikite greitai, kol dėmė nesustings. Galite nusipirkti bet kokį dėmių valikliu arba pasigaminti jį namuose, kad visada turėtumėte vieną buteliuką nelaimingų atsitikimų atveju. Na o , kai jūsų užuolaidos švarios, išplautos, tad užuolaidų kabinimas jau neatrodys tokia didelė darbo dalis.