Repatriacijos paslaugos internetu

pagal | 2022-02-02

Kiekviena laidojimo paslaugas teikianti įmonė didžiuojasi galėdama kurti individualias ir unikalias laidojimo paslaugas. Turėdami ilgametę repatriacijos ir laidotuvių patirtį, tokios įmonės gali jums padėti suorganizuoti mylimo žmogaus repatriaciją į ar iš bet kurios pasaulio vietos. Ką reiškia repatriacija? Tuo atveju, kai mirtis įvyksta užsienyje, repatriacija yra mirusio asmens gabenimo į kitą šalį procesas. Kai kurie tam tikros šalies piliečiai piliečiai išreiškia pageidavimą būti palaidoti arba kremuoti užsienyje;  didžioji dalis įmonių, kurios teikia laidojimo paslaugas, tai pat siūlo ir repatriaciją iš tam tikrų šalių. Jei esate nuolatinis gyventojas arba nenuolatinis gyventojas užsienyje ir planuojate repatriaciją į tam tikrą šalį, turite užregistruoti mirtį šalies, kurioje asmuo mirė, vietos valdžios institucijose. Raskite artimiausią toje šalyje esančią Lietuvos ambasadą, aukštąją komisiją ar konsulatą.

Kaip vyksta repatriacijos procesas? Jei jūsų mylimasis nori būti palaidotas ar kremuotas užsienyje, laidojimo paslaugų įmonės gali jums padėti jums tai suorganizuoti. Kai pateiksite jiems mirties liudijimo kopiją, jie sutvarkysime visus kitus dokumentus, reikalingus mirusiojo repatriacijai oro transportu. Jei grąžinate mylimo žmogaus kūną, kartu su juo jums reikės šių dokumentų: Patvirtintas mirties liudijimo vertimas į lietuvių kalbą. Koronerio (ar lygiaverčio) mirties šalyje išduotas leidimas išvežti kūną. Koronerio pareiškimas – jei mirtis buvo nenatūrali arba netikėta, JK koroneris peržiūrės šiuos dokumentus ir nuspręs, ar būtinas tyrimas. Mirusiojo pasas.  Kiek laiko užtrunka kūno repatrijuoti? Tai skirsis priklausomai nuo to, kur asmuo mirė, tačiau paprastai, jei asmuo mirė dėl natūralių priežasčių, kūno grąžinimas į tėvynę užtruks nuo penkių iki septynių dienų. Jei buvo įtartinų mirties aplinkybių, gali atidėti repatriaciją iki trijų mėnesių; bet vidutiniškai nugabenti mylimą žmogų į pasirinktą šalį užtrunka nuo dešimties iki penkiolikos dienų. Kiek kainuoja repatriacija? Repatriacijos išlaidos skiriasi priklausomai nuo kelionės, karsto tipo ir nuo to, ar karstas turi būti sandarus. Tai gali svyruoti nuo 2 000 iki 4 000 eurų.

Jeigu jums reikalinga įmonė teikianti repatriacijos paslaugas jūsų artimojo pervežimui, daugiau informacijos skaitykite čia.