Kada rinktis nuotolines skyrybas?

pagal | 2022-10-12

Nors skyrybos dažniausiai siejamos su moraliniais išgyvenimais, tenka pripažinti, kad skiriantis tenka patirti ir finansines išlaidas. Skyrybos nėra pigios. Ne tik todėl, jog tenka dalintis turtą, bet ir dėl to, nes skiriantis tenka mokėti už teisininkų paslaugas. Jei norite sutaupyti, kur kas paprastesnis variantas yra rinktis nuotolines skyrybas. Nuotolinės skyrybos leidžia išsiskirti greitai ir už kur kas pigesnę kainą. Tai puikus pasirinkimas ne tik tiems, kurie gyvena užsienyje ir nori išsiskirti Lietuvoje, nes tuokėsi šioje šalyje, bet ir tiems, kurie yra iš mažų miestelių, tačiau neturi pinigų kelionei į didesnį miestą, kad išsiskirtų.

O gal nesiskirti?

Nuotolinės skyrybos leidžia mums išsiskirti greitai ir lengvai. Tačiau vis tiek turime pristabdyti procesą ir paklausti savęs, ar tikrai to norime. Neretai pasitaiko, jog žmonės nusprendžia skirtis dėl finansinių problemų, neištikimybės ar kitų priežasčių, kurios yra svarbios, tačiau santuoka po kurio laiko pasirodo kur kas svarbesnė. Kadangi šiais laikais skirtis yra taip paprasta, galima pastebėti, jog vis daugiau šeimų net nenori savęs paklausti, ar jie pasiryžę išardyti savo šeimą. Žinoma, skyrybos gali būti nauja pradžia, leidžianti iš naujo patirti meilę bei naujus gyvenimo nuotykius. Tačiau nepamirškite, kad paleidę žmogų, jo nebesusigrąžinsite. Tad jei norite pabandyti iš naujo, turėtumėte informuoti sutuoktinį ir priimti sprendimą kartu. Na, o jei ne, tuomet rinkitės nuotolines skyrybas, kurios bus greitos ir paprastos.

Ką daryti, jei sutuoktinis nesutinka skirtis?

Deja, bet ne visada sutuoktiniai gali kartu nuspręsti, ar nori likti santuokoje, ar ne. Jei matote, kad jūsų sutuoktinis nori likti santuokoje, tačiau jūs nenorite, tuomet savaime suprantama, kad turite skirtis. Kadangi sutuoktinis negali prievarta jūsų laikyti santuokoje, nesijaudinkite, išsiskirti tikrai bus įmanoma. Tačiau procesas užtruks. Gali būti, jog skiriantis ne tik bus sunkiau pasidalinti turtą, bet ir sutuoktinis ieškos būdų, kaip vilkinti procesą. Jei norite išsiskirti greičiau, ieškokite patikimos įmonės, kuri turi patirties su tokiomis situacijomis.