Dažniausias klausimas – restauruoti turbiną ar pakeisti į naują?

pagal | 2022-10-12

Kaip yra geriau iš tiesų? Restauruoti ar tiesiog pakeisti probleminį turbokompresorių? Tai klausimas, kuris iškyla klientams kasdien. Visgi atsakymas dažnai būna skirtingas. Štai ką mes svarstome prieš atsakydami į šį klausimą:

  • Restauravimo kaina ir pakeitimo kaina
  • Kokybiškų techninės priežiūros dalių arba pakaitinių turboblokų prieinamumas
  • Klientų skubumas
  • Logistika

Kai kurių transporto priemonių restauravimo kaina bus labai artima naujo pakaitinio turbokompresoriaus kainai, pavyzdžiui, 2003–2007 m. Ford Mondeo. Vidutinė šių agregatų restauravimo kaina per daugelį metų siekia 500 Eur, dėl darbo sudėtingumo ir dalių, kurios nebuvo taisomos ir kurias reikia papildomai pakeisti, kiekio

Šios transporto priemonės gamybos pradžioje naujasis turbokompresorius kainavo ~1200 Eur, todėl restauravimas klientui buvo ekonomiškesnis variantas. Po kelių metų, naujo pakaitinio turbokompresoriaus kaina yra 490 Eur (2022 m. kaina), todėl akivaizdu, kurį variantą rinktis dabar.

Kokybiškų dalių prieinamumas taip pat vaidina svarbų vaidmenį priimant sprendimą restauruoti ar pakeisti turbokompresorių į naują. Kaip pavyzdį paimkite „Mazda „CX7“ automobilį. Turbokompresorius yra bendra „BorgWarner/K3 Turbosystems“ ir „Hitachi Heavy Industries“ įmonė, todėl turbokompresoriaus negalima įsigyti nė vienoje iš šių įmonių. Tačiau mes galime gauti visas techninės priežiūros dalis, kad būtų galima lengvai atrestauruoti, o tai yra puikus pasirinkimas.

Kaip labai skuba mūsų klientas? Tai visada yra kainos ir greičio klausimas. Mes visada klientams pateikiame automobilio tvarkymo laiką, pasiūlymus ir kainas, kad jie galėtų įsivertinti galimybes.

Kaip pavyzdys, praėjusią savaitę su mumis susisiekė klientas dėl sugedusio taxi automobilio, kuriam reikalingas turbinos remontas, ir nors sutvarkymo/atrestauravimo galimybė būtų daug pigesnė, laikas, per kurį būtų atgabentas įrenginys, atliktas aptarnavimas ir grąžinimas, klientui kainuotų daugiau prarastų pajamų.

Kaip ir aukščiau pateiktame pavyzdyje, kai kuriuose užsakymuose reikia atsižvelgti ir į dalių siuntimo laiką. Kadangi dauguma mūsų klientų gali džiaugtis sutvarkytu automobiliu per 1-2 dienas nuo pristatymo laiko, tačiau kaip kurių dalių užsakymas gali užtrukti ilgiau nei įprastai, todėl viskas priklauso nuo kliento poreikių ir galimybių.

Dėkojame, kad skyrėte laiko perskaityti šį straipsnį, tikimės, kad jis padėjo suprasti pagal kokius kriterijus yra įvertinami ir tvarkomi turbokompresoriai. Jei turite papildomų klausimų – susisiekite su mūsų BERAUTUS specialistais, kurie mielai jums padės.