Kaip derinti kvepalus prie skirtingų įvaizdžių?

pagal | 2023-03-29

Kiekviena iš mūsų kvepalus renkasi pagal skirtingus kriterijus – sezoniškumą, asmenybės tipą ar netgi amžių. Tačiau juos lygiai taip pat galima rinktis ir pagal savo puoselėjamą įvaizdį – juk ne veltui kvepalai yra laikomi nematomais stiliaus akcentais. Jei esate linkusios eksperimentuoti su savo išvaizda, pravartu turėti kelių skirtingų tipų kvepalus, tačiau pirmiausiai reikėtų išsiaiškinti, kokie aromatai labiausiai tinka kiekvienam įvaizdžiui.

Elegantiškas

Elegantišką stilių puoselėjančios damos yra rafinuotos ir tvarkingos. Jos renkasi aukštos kokybės audinius, tokius kaip šilkas ar kašmyras, visuomet atrodo nepriekaištingai ir daug dėmesio skiria kiekvienai detalei. Kvepalus taip pat turėtumėte rinktis atsakingai: nesuklysite, jei pirmenybę teiksite tokios natoms kaip bergamotė, ąžuolo samanos ar pačiuliai.

Dramatiškas

Toks aprangos stilius yra drąsus ir jaudinantis – tikriausiai mėgstate į save atkreipti dėmesį ir renkatės ryškias spalvas, aštrias linijas ir naudojate iš minios išsiskirti padedančius aksesuarus. Prie šio įvaizdžio geriausiai tinka sodrūs, viliojantys ir intensyvūs aromatai. Muskuso, cinamono, kardamono ir vanilės kvapai, sumaišyti su stipriomis gėlėmis, mediena, rytietiškais prieskoniais ir gintaru bus vienas tikslingiausių pasirinkimų. Tikėtina, kad kvepalus naudosite gausiai, tad verta iš anksto pasirūpinti tos pačios linijos kūno priežiūros priemonėmis, kurios dar labiau sustiprintų aromatą.

Kūrybiškas

Toks įvaizdis išreiškiamas unikaliais kūriniais, asimetriškomis formomis ir neįprastomis konstrukcijomis – dažniausiai tokie pasirinkimai turi gilesnę prasmę, tačiau aplinkiniams gali pasirodyti šiek tiek keisti. Prie tokio stiliaus geriausiai tiks originalesni, netikėtomis kompozicijomis stebinantys kvepalai. Taip pat verta apžiūrėti nišinius aromatus, kurie dar labiau sustiprins Jūsų puoselėjamą unikalumą.

Maištingas

Šis įvaizdis taip pat bus nestandartinis, tačiau nuo aptarto prieš tai jis skiriasi su tuo, kad šiuo atveju tikslingai stengiamasi atrodyti kitaip, nei visi – dėl to nevengiama ir ryškesnių sprendimų. Prie tokios stilistikos dera medaus, medienos ar tabako natos, tačiau taip pat galima pagalvoti ir apie odos ar vanilės aromatus.

Klasikinis

Klasikinį aprangos stilių įkūnija verslo pasaulis – jis švarus, struktūriškas, neperkrautas ir visada tinkamas. Prie tokių rūbų puikiai tinka šviežių gėlių aromatai, kurie dažniausiai yra nesenstantys, kaip ir pati klasika. Puikus to pavyzdys – ikoniškais tapę Chanel No 5 kvepalai, kurie iki pat šių dienų išlieka vieni perkamiausių visame pasaulyje. El. parduotuvėje Pigu.lt Chanel kvepalai ir kiti žymių kūrėjų šedevrai parduodami gera kaina.

Sportiškas

Šis įvaizdis atspindi ne tik treniruotėms pritaikytus drabužius – jam lygiai taip pat galima priskirti ir žaviuosius Converse batus, ir laisvus džinsus bei laisvalaikio džemperius. Tokia stilistika turėtų būti apibūdinama kaip patogi, leidžianti atsipalaiduoti. Prie jos geriausiai derės citrusinių ir kitų vaisių aromatai, kurie spinduliuoja energija ir gyvybingumu.

Viliojantis

Tokiam stiliui priskiriami drabužiai, kurie paryškina figūrą ir leidžia sukurti intriguojantį, koketišką įvaizdį. Prie jo labiausiai dera jausmingi gėlių ir prieskonių deriniai. Švelnūs, subtilūs rytietiški aromatai yra puikus pasirinkimas toms moterims, kurios rengiasi taip, kad apsuktų galvą ir sustabdytų eismą.

Kasdienis

Toks rengimosi stilius yra nepretenzingas ir nerūpestingas. Drabužiai yra patogūs ir praktiški, pasiūti iš tokių medžiagų, kurias paprasta prižiūrėti. Prie tokio įvaizdžio geriausiai derės žemiški, paprasti kvepalai – gaivūs ir natūralūs. Nesuklysite, jei pirmenybę teiksite kvapnioms citrusinių vaisių ir levandų natoms, saldiems prieskoniams ir rytietiškiems miško, kedro, pačiulio, pušies ar sandalmedžio akordams.

Atsižvelgę į visus šiuos patarimus, turėtumėte pakankamai lengvai surasti prie Jūsų įvaizdžio derančius kvepalus. Jų pasirinkimas yra išskirtinai platus, tad variantų netrūks net ir tuomet, jei norėsite sukurti neįprastą, intriguojantį stilių.