Kaip gražiai papuošti stalą naudojant vienkartines servetėles?

pagal | 2022-04-26

Kaip gražiai papuošti stalą naudojant vienkartines servetėles?

Jūsų stalas yra vieta, kur ne tik valgomi įvairiausi valgiai, bet ir bendraujama su artimaisiais, švenčiamos šventės su draugais ir šeima. Gražiai dekoruotas stalas gali pakeisti valgymo patirtį ir sukurti išties šventišką atmosferą arba pojūtį tarsi valgytumėte prabangiame restorane ar jaukioje kavinėje. Papuošti stalą galima ne tik esant kokiai nors ypatingai progai, bet ir tiesiog pasikvietus draugus pietums ar improvizuotame piknike lauke. Stalo dekoracijoms galima naudoti pačius įvairiausius elementus. Vienas iš jų gali būti servetėlės. Dažnai puošimui naudojamos medžiaginės servetėlės, tačiau nereikėtų nuvertinti ir popierinių. Vienkartinės popierinės servetėlės, kurias galite rasti: shop.manjana.lt, yra praktiškas ir nebrangus būdas paįvairinti stalo puošybą.

Naudojant vienkartines servetėles galite žaisti spalvomis ir formomis. Jeigu stalo dekore vyrauja viena tam tikra spalva, tuomet vienkartinės servetėlės gali tapti tam tikru akcentu, panaudojant kitokią spalvą, arba atvirkščiai, įsilieti į vyraujančią spalvų paletę. Spalvos gali priklausyti ir nuo progos, kuriai puošiamas stalas. Jeigu tai vaikų gimtadienis, tuomet galima naudoti kuo įvairesnes ir ryškesnes spalvas, o vakarienei su draugais pasirinkti vieną ar dvi vyraujančias, pavyzdžiui, labiau pastelines spalvas.

Dar vienas būdas gražiai papuošti stalą vienkartinėmis servetėlėmis yra pateikti jas skirtingomis formomis. Įdomiai išlankstytos popierinės servetėlės suteiks stalui originalumo ir žaismingumo. Vienas iš variantų galėtų būti iš servetėlių sulankstytos įvairios gėlės, kurios pagyvins tiek viduje, tiek lauke rengiamą šventę. Pavyzdžiui, rožės formos servetėlės galėtų tapti Valentino dienos stalo puošmena. Iš įvairių spalvų popierinių servetėlių galima išlankstyti ne tik skirtingų rūšių gėles, bet ir derinant jas tarpusavyje išgauti neįprastus spalvų derinius. Japonijos įkvėptam vakarėliui tiktų kimono stiliumi sulankstytos vienkartinės servetėlės. Iš paprastesnių lankstymo variantų galėtų būti povo uodegos imitacija, kuri suteikia dekorui šiek tiek apimties ir atrodo linksmiau, nei paprastai į lėkštę įdėta servetėlė. Jei norisi ir praktiškumo, ir įdomesnio varianto, tuomet vienkartinę servetėlę būtų galima sulankstyti kaip kišenę. Ji nebus taip lengvai nupučiama, jei šventė vyks lauke, ir taip pat į ją bus galima įdėti įrankius.