Pažintinės ir poilsio kelionės Madeiroje

pagal | 2022-04-26

Apžvalginės ekskursijos po Madeirą yra geriausias būdas sužinoti, ką ši graži sala gali pasiūlyti. Štai kodėl ekskursijos po Madeirą yra viena iš populiariausių pramogų tarp turistų, norinčių kuo geriau išnaudoti savo viešnagę. Yra platus aukštos kokybės ekskursijų su gidu pasirinkimas, apimantis šiaurinę, pietinę, rytinę ir vakarinę salos dalis, taip pat centrinę zoną (vienuolių slėnį). Ar jums labiau patinka pusės dienos, ar visos dienos turai, jus lydės aukštos kvalifikacijos gidai ir vairuotojai, kurie nekantrauja jums parodyti mūsų turtingą gamtos grožį ir tradicines šventes. Tiesiog atsisėskite patogiame moderniame autobuse ar mikroautobuse su oro kondicionieriumi, mėgaukitės kraštovaizdžiu ir leiskite visa kita padaryti jiems.

Daugeliu atvejų, jei keliaujate maža grupe, ekskursijų kompanija jus pasiims ir išlaipins į Funšalio viešbutį be papildomų mokesčių. Kitas puikus dalykas yra tai, kad šios Madeiros salos ekskursijos yra labiau individualizuotos, todėl gidas ir turistai gali bendrauti daugiau. Iš atvirų autobusų atsiveria 360 laipsnių vaizdas į Funšalį ir Câmara de Lobos. Įlipkite ir išlipkite įvairiose stotelėse ir tyrinėkite pagrindines lankytinas vietas savo tempu. Užsisakykite tiesiogiai iš 1000myliu.lt, kad pamatytumėte Kalėdų šviesas arba geriausias Funšalio lankytinas vietas.

Taksi kelionės yra dar viena patogi galimybė aplankyti kelias salos dalis. Kita vertus, jei norėtumėte pasimėgauti ekskursijomis kitu kampu, pasivažinėjimas tuk tuk ar šonine priekaba taip pat būtų puiki patirtis. Ar yra kas nors žavesnio už naktinį miestą? Apmąstyti Funšalį naktį yra absoliuti privilegija. Kai saulė nusileidžia, miestas virsta nuostabia šviesos kaskada, ypač gruodžio mėnesį, su visomis Kalėdų šviesos dekoracijomis. Esame tikri, kad keliaudami po Madeiros salą, Portugaliją, pateksite į nuostabias vietas ir jūsų atostogos bus įsimintinos. Visame Funšalio mieste yra keli biurai, kuriuose galite užsisakyti ekskursiją, įskaitant tuos, kurie ką tik atvyko į kruizą. Tačiau netrukus tai galėsite padaryti ir šiame puslapyje – tad sekite naujienas! Daugiau informacijos apie keliones ir jų pilną organizavimą galite gauti pasikreipę į kelionių agentūras, kurios suplanuos jums nepamirštamas keliones.