Kaip greičiau galima išmokti užsienio kalbą?

pagal | 2021-07-12

Kaip greičiau išmokti užsienio kalbą?

Šiomis dienomis, kuomet pasaulis tampa vis daugiau skaitmenizuotas, vis aktualesnė informacija tampa užsienio kalba. Dažnas žmogus klausia kaip išmokti tą užsienio kalbą greičiau? Šiandien aptarsime aspektus, kurie mūsų nuomone padeda greičiau įsisavinti informaciją

Filmai ir serialai užsienio kalba

kalbos

Jeigu turite norimos užsienio kalbos pagrindus ( čia daugiausiai galioja anglų ir rusų kalbomis, tačiau galima rasti ir kitų)

Kiekvienas mūsų turbūt turime skirtingus filmų ar serialų skonius, naudojames Netflix, Youtube, ar kitomis filmų žiūrėjimo platformomis.

Pagal savo mėgstamą žanrą, galime nesunkiai atfiltruoti mūsų poreikius atitinkantį serialą ir jį pradėti žiūrėti užsienio kalba. Nuolatos kartojamos pagrindinės “basic” frazės, skirtingos tarmės ir žodžių kontekstai lavina smegenų vingius ir šiek tiek intriguoja pasidaryti tikslesnį vertimą. Šiuo mokymosi metodu yra nušaunami du zuikiai – vienu šūviu, gaunate vakarinę pramogą, tačiau tuo pat metu lavinate save.

Bendravimas su užsieniečiais

Bendravimas visada buvo pati geriausia forma mokintis kalbos, ypač kai atostogaujate, dirbate ar mokinatės užsienyje. Šiuo atveju būnate įspausti tarsi į kampą, iš kurio išeiti tampa vienintelė įšeitis išmokti kalba. Turbūt kiekvienas savo pažįstamų tarpe turime žmonių, kurie išvykę į užsienį nemokėdami, arba silpnai mokėdami anglų kalba, praėjus metams kitiems kalba itin laisvai.

Jeigu straipsnį skaitote pandemijos laikotarpiu, tuomet geras variantas yra virtualūs mokytojai, kurie savo mokymus teikia nuotoliniu būdųm galite rinktis tiek tarp užsieniečių mokytojų, tiek lietuvių, kurie už fiksuotą valandinį mokęsti apsiims dirbti su Jumis, pasakys silpnąsias vietas, netgi užduos ir patikrins namų darbus. Tai nėra pigiausias būdas, tačiau indvidualus užsiėmimai sakytume, jog duoda didžiausią efektą ir progresą.

Žaidimai užsienio kalba

Jeigu esate 90~ tųjų metų kartos žmonės, turbūt puikiai prisimena pasirodžiusias naujoves – kompiuterinius žaidimus. Kaip bebūtų keista, tačiau online RPG žaidimai, kuriuose reikia žaisti kartu su komanda, pasiskirstyti žaidimo rolėmis, ypač jeigu yra poreikis bendrauti per mikrofoną ir ausines. Taip tai galima priskirti prie bendravimo su užsieniečiais kategorijos, tačiau čia kartu prijungiami yra žaidimo aprašymai, įvairios misijos, personažų dialogai ir užduotys kurias reikia atlikti žaidimo metu. Norime pabrėžti, jog šis būdas yra pavojingas, kadangi žaidimai gali pernelyg daug įtraukti, išmoksite kelias pagrindines reikiamas frazes, toliau netobulinant kalbinių įgūdžių galite užstrigti vienoje vietoje

Knygų skaitymas ir Youtube

Knygų skaitymas ir Youtube video žiūrėjimas kaip ir filmai ar žaidimai taip pat duoda didelį impulsą išmokti kalbą. Tačiau čia reikia atsirinkti geras knygas, ir taisyklingai šnekančius youtube tinklalaidžių vedėjus.

Apibendrinimas

Kiekvienas turime rasti sau priimtiną metodą, kuris įdomus būtų ilgalaikėje perspektyvoje, vienam tai bendravimas, kitam filmai, kitam tik indvidualūs užsiemimai, sėkmės bandant ir tobulėjant.

https://pazinkeuropa.lt