Kaip pasirinkti tinkamą biuro popierių?

pagal | 2022-08-29

Kaip pasirinkti tinkamą biuro popierių?

Svarbu naudoti tinkamo tipo popierių, skirtą biuro įrangai, kad ji tinkamai sugertų rašalą ar dažus. Į biuro įrangą įdėjus netinkamo tipo popierių, spausdinama prastos kokybės popierius ir netgi galite sugadinti įrenginį. Sužinokite, kaip pasirinkti spausdintuvui tinkamą popierių, suprasdami skirtumą tarp įvairių tipų ir dydžių spausdinimo popieriaus.

Kaip pasirinkti popierių spausdintuvui. Svarbu suprasti, kokių tipų ir dydžių popierių gali apdoroti jūsų spausdintuvas, kad nešvaistytumėte pinigų popieriui, kuris netelpa arba duoda prastus rezultatus. Kai žinosite, su kokiu popieriumi galite dirbti, prireikus galėsite nuspręsti dėl svorio, spalvos ir ryškumo. Popieriaus dydžiai. Yra daug popieriaus dydžių įvairioms spausdinimo užduotims atlikti. Dažniausiai naudojami dydžiai:  (8,5″ x 11″) yra standartinė daugumai verslo dokumentų, (8,5″ x 14″) geriausiai tinka teisiniams, nekilnojamojo turto ir apskaitos dokumentams, (11″ x 17″) paprastai geriausiai tinka bulvariniams laikraščiams ar mažiems laikraščiams. Daugumoje spausdintuvų galima naudoti laiškinį ir  8,5 x 14 popierių. Jei norite spausdinti knygos popierių ar kitų dydžių popierių, gali tekti investuoti į didesnį spausdintuvą.

Kopijavimo popierius ir daugiafunkcis biuro popierius. Tiek kopijavimo, tiek daugiafunkcinis popierius yra įvairių dydžių ir gali būti naudojamas įvairiuose spausdintuvuose ir kituose biuro įrenginiuose. Kopijavimo ir universalus popierius yra labai panašus, tačiau daugiafunkcis popierius paprastai yra šviesesnis ir dažnai brangesnis nei standartinis kopijavimo popierius. Kopijavimo popierius yra pigus popieriaus pasirinkimas, kuris geriausiai tinka kasdieniam paprasto teksto spausdinimui, o naudojant daugiafunkcį popierių tekstas ir vaizdai yra aiškesni. Rašalinis popierius prieš lazerinį popierių. Geriausias popierius rašaliniams ir lazeriniams spausdintuvams yra popierius, kuris yra specialiai sukurtas kiekvienai mašinai, kad būtų sukurtas aiškus tekstas ir vaizdai. Pavyzdžiui, rašalinis popierius turi specialią dangą, kuri neleidžia rašalui pasklisti, kai jis susigeria į popierių. Lazerinio spausdintuvo popierius yra skirtas atlaikyti šilumą, kad aparatas galėtų efektyviai ištirpdyti dažus ant puslapio. Jei į lazerinį spausdintuvą įdėsite rašalinį popierių, speciali popieriaus danga gali pradėti tirpti ir sugadinti spausdintuvą. Nors naudojant lazerinį popierių rašaliniame spausdintuve nesugadinsite įrenginio, dėl dangos trūkumo spaudinys bus žemos kokybės.