Kaip pasirinkti žibintą automobiliui pagal modelį?

pagal | 2022-04-28

Kaip pasirinkti žibintą automobiliui pagal modelį?

Kiekvienas automobilis turi skirtingus žibintus, todėl jiems reikia skirtingų lempučių. Automobilių žibintai skirstomi į priekinius žibintus, rūko žibintus, stabdžių žibintus, indikatoriaus žibintus, šoninius ir salono žibintus. Kartu su visomis skirtingomis lemputėmis taip pat yra skirtingų tvirtinimo detalių, atsižvelgiant į jūsų transporto priemonės markę ir modelį. Montavimas reiškia lemputės pagrindo formą ir dydį, kad ji tinkamai tilptų jūsų transporto priemonėje.

Yra keletas skirtingų būdų, kaip sužinoti, kokio tipo jūsų automobiliui reikia tam tikro tipo lemputės, kurią norite įsigyti, įskaitant internetinį lempučių ieškiklį ir transporto priemonės vadovo patikrinimą.

Norėdami sužinoti, kokios detalės jums reikia jūsų transporto priemonei ir perkamai lemputei, peržiūrėkite paprastą naudoti internetinį lempučių ieškiklį (jį turi beveik visos internetinės parduotuvės). Kaip trumpą pavyzdį, jei norėčiau įsigyti lempučių Ford Fiesta 2009 modeliui, tiesiog eičiau į pagrindinį internetinės parduotuvės puslapį ir atlikčiau šiuos veiksmus:

  • Eikite į internetinį lempučių ieškiklį.
  • Pasirinkite „Ford“ kaip markę ir „Ford Fiesta 2008-2012“ kaip modelį.

Tada būsite nukreipti į puslapį, kuriame nurodoma, kokios detalės jums reikia kiekvienam apšvietimo tipui. Dar kartą patikrinkite šią informaciją automobilio vadove. Čia bus pati naujausia informacija apie jūsų automobilį.

Jei nesate tikri, ko ieškote, tiesiog įveskite į paiešką automobilio markę, pridurdami ,,artimosios“ arba „tolimosios“ šviesos.

Kiti būdai, kaip rasti tinkamą variantą

Taip pat galite susisiekti su savo transporto priemonės gamintoju dėl montavimo informacijos arba tiesiog pažvelgti į savo transporto priemonės vadovą, kuriame turėtų būti nurodyti visi priedai, kurių reikia jūsų transporto priemonei kiekvienam žibintų tipui.

Jei esate šiek tiek praktiškesnis ir galite patys nuimti priekinius žibintus, galite nuimti priekinį žibintą ir pažvelgti į lemputę.

Ką daryti, jei nerandate savo automobiliui tinkamų detalių?

Deja, ne visada turime duomenų apie kiekvieną transporto priemonę, ypač dėl to, kad nauji modeliai pristatomi gana dažnai. Jei jūsų transporto priemonės nėra tam tikros parduotuvės duomenų bazėje, vietoj to galite naudoti vieną iš aukščiau aprašytų būdų – arba susisiekite su savo transporto priemonės gamintoju, peržiūrėkite savo vadovą arba išimkite esamą lemputę, kad ją patikrintumėte.