Kas per žaidimas yra “Jenga”?

pagal | 2023-03-02

Žaidimas “Jenga” gyvuoja jau kelis dešimtmečius ir šiandien vis dar yra toks pat populiarus, kaip ir tada, kai pasirodė pirmą kartą. Tai žaidimas, kurio metu statomas bokštas iš kaladėlių ir stengiamasi jį išlaikyti kuo ilgiau. Skamba gana paprastai, bet, pasirodo, šis žaidimas yra kur kas daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Šiame straipsnyje bus pateikta keletas patarimų, kaip laimėti žaidžiant “Jenga”. Tad nieko nelaukdami pradedam.

Žaidimo pagrindai bei patarimai

Pirmasis žingsnis siekiant laimėti “Jenga” žaidime – suprasti žaidimo pagrindus. Turite pastatyti bokštą iš 54 kaladėlių, kurių kiekvienas sluoksnis sudarytas iš trijų kaladėlių, išdėstytų viena priešais kitą. Žaidimas prasideda nuo 18 lygių bokšto, o tai reiškia, kad nuolat šalinate blokelius iš vidurinių arba apatinių sluoksnių, o viršuje esančius paliekate nepaliestus. Tai reiškia, kad kiekvienas jūsų žingsnis turi būti strategiškai apgalvotas ir apskaičiuotas, kad užtikrintumėte, jog jūsų bokštas išliks tvirtas.

Dar vienas svarbus veiksnys, padedantis laimėti žaidžiant “Jenga”, yra geras rankų valdymas. Turite sugebėti atsargiai šalinti blokelius, jų per daug nesudrebindami ir nestumdydami; bet koks toks judesys gali lengvai padaryti jūsų bokštą nestabilų ir priversti jį greitai sugriūti. Jei iš anksto treniruositės, rankų judesiai taps tikslesni ir jums nereikės nerimauti, kad taip nutiks žaidimo metu.

Galiausiai nepamirškite apie komandinį darbą. Žaisdami kartu su kitais, visi gali kartu kurti strategijas ir sugalvoti kūrybiškų sprendimų, kaip kuo ilgiau išlaikyti savo bokštus. Dirbdami kartu taip pat puikiai lavinsite tokius įgūdžius kaip bendravimas ir bendradarbiavimas, o tai yra esminės savybės, jei norite laimėti “Jenga” žaidime.

Tai vienas populiariausių žaidimų skirtų renginiams:

Galite išsinuomoti didelį “Jenga” rinkinį skirtas tokiems renginiams kaip gimtadienio vakarėliai, įmonių renginiai ar tiesiog smagiam vakarui su draugais. Šį žaidimą lengva išmokti, o svečiams jis suteiks daugybę valandų pramogų. Be to, tai puikus būdas žmonėms užmegzti ryšius ir lavinti strateginius įgūdžius, todėl puikiai tinka ir komandos formavimo veiklai.

Patikima lauko žaidimų nuoma – tik pas ponasjenga.lt Čia rasite idealus žaidimus jūsų renginiui, nes yra įvairių dydžių ir variantų. Apsilankykite tinklapyje arba susisiekite nurodytais kontaktais, jog gauti daugiau informacijos.