Kodėl verta nepagailėti pinigų vestuviniams fejerverkams?

pagal | 2022-03-30

Vestuvės – viena svarbiausių švenčių

Iš pirmos pažiūros šventės  vestuvių organizavimas yra malonus rūpestis. Tačiau kai kuriems žmonėms tai kelia didelį stresą ir nerimą. Kiekvieni jaunieji svajoja ir nori, jog ši diena būtų nepriekaištinga iki pat smulkmenų. Viskas turi būti suderinta: valgiaraštis, šventės vieta, svečiai, vedėjai, fotografai bei pramogos. O beabėjo vienas svarbiausių dalykų – vakaro kulminacija – vestuviniai fejerverkai. Tad šiandien apie juos norime pasikalbėti su Jumis plačiau, galbūt straipsnis padės lengviau apsispręsti ar išsirinkti pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Pagal ką rinktis vestuvinius fejerverkus?

  • Kaip bebūtų vienas svarbiausių veiksnių yra šventės biudžetas. Jis tiesiogiai įtakoja ir šventės dalyvių skaičių bei daug kitų svarbių dalykų. Galimi pasirinkimo variantai paleisti fejerverkus patiems, arba samdyti profesionalius pirotechnikos specialistus, kurie atvažiuoja į vietą ir gali sukurti šou su muzika ir kitais elementais.
  • Saugumas. Naudoti tik patikrintos kokybės gaminius. Nepasitikėti neautorizuotais pardavėjais, su neaiškios kilmės fejerverkais. Rizikuojate gauti sugadintas prekes, kurios lemiamu metu nesprogs, arba dar blogiau sprogs ne taip kaip yra numatyta. Taip galite sužaloti save ar aplinkinius, o liepsna gali persimesti į miškus ar pastatus. Šioje vietoje taupyti nerekomenduojame.
  • Fejerverkų tipas. Juos rasti galite puslapyje https://superfejerverkai.lt . Kiekvienas atvejis indvidualus, kaip ir meną, taip ir fejerverkus žmonės mėgsta labai skirtingai.

Kokias pramogas prie fejerverkų dar galima pasirinkti?

Prieš fejerverkų šou, viena mėgstamiausių pramogų yra gintaro dulkių metimas į liepsną, kurio metu yra išsakomi nuoširdūs linkėjimai. Taip pat dažnas pasirinkimas yra šampano piramidė, kurią galima leisti tiek prieš fejerverkus, tiek po. Tad visi šie reginiai sukelia neišdildomus įspūdžius ir puikias emocijas.  Taip pat pastebime, kad kuris laikas būsimi jaunieji užsisako ir ugnies šou pasirodymą. Tad viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir finansinių galimybių.

Kartais tenka girdėti, jog fejerverkai yra padedami į “antrą” planą, kaip ne pirmojo būtinumo dalykas, kadangi jis nėra pigus.  Tačiau tai klaidingas mąstymas, dėl kurio praėjus šventei galite ir pasigailėti. Patarimas iš redakcijos pusės, būtų toks, jog vestuvių šventėje nereikia taupyti. Įspūdžiai ir emocijos išlieka visą gyvenimą.