3 mitai apie moteriškus naktinius

pagal | 2022-03-29

Moteriški drabužiai skirti miegui taip pat vadinami naktiniais marškinėliais, naktiniais drabužiais arba tiesiog naktiniais. Tai drabužiai, sukurti miegui. Jį dėvi moterys, kurios su jais tikrai jaučiasi patogiai, nes kai kurios mieliau miegotų nuogos arba tik su tam tikro tipo apatiniais. Naktinių drabužių tipas taip pat gali priklausyti nuo sezono. Kai kurios moterys naktinius marškinius dėvi tik žiemą. Tačiau dabar jų naudojimas yra dar vienas būdas sekti naujausias mados tendencijas.

Yra keletas moteriškų miego drabužių tipų, kurių kiekvienas turi specifinių savybių, kurios atitiks kiekvienos moters pageidavimus, stilių ir poreikius. Taip pat, šį miego drabužį persekioja ir mitai.

Populiariausi laisvo dizaino naktiniai drabužiai moterims yra naktiniai ar naktiniai marškiniai, pagaminti iš tokių medžiagų kaip nailonas, satinas, šilkas ir medvilnė. Jo ilgis gali skirtis. Tai gali būti naktiniai marškiniai iki klubų arba iki grindų. Tačiau įprastas ilgis yra iki kelių. Naktiniai marškiniai gali būti papuošti siuvinėjimais ir nėrinių aplikacijomis ant kraštų ir kaušelių. Vienas iš mitų, jog šilkiniai miego drabužiai moterims yra nepatogūs.

Moteriški miego drabužiai, skirti tik miegamajame ir naktiniam naudojimui, yra „negligee“. Jis buvo pristatytas XVIII amžiuje Prancūzijoje, kur nukopijavo to meto moterų dieninių suknelių dizainus. Tačiau jo dizaino pakeitimas su nėrinių apdaila, lankeliais ir permatomais liemenimis verčia jį laikyti apatiniu trikotažu. Modernus dizainas atskleidė audinius, siūtus keliais sluoksniais, todėl labiau pabrėžia moteriškumą. Mitas, jog šie drabužiai yra netinkami miegoti vyresnėms moterims.

Specialus marškinių tipas, kurį galima naudoti miegui, vadinamas naktiniais marškinėliais. Tai drabužis prieš miegą, margintas europiečių apatiniais XIX amžiuje. Tikriausias mitas, kad šiuos naktinius perka tik vyresnės moterys. Jie taip pat populiarūs ir tarp jaunų moterų, nes yra labai patogūs.

Apatinis trikotažas yra moteriškas miegui skirtas drabužis, kuris dabar laikomas apatiniais. Šiandien moteriški mieginiai drabužiai nuolat dominuoja tarp daugelio moterų mados pasirinkimų. Kai kurios moterys juos dėvi viešumoje, norėdamos išreikšti savo mintį, kad šios patogios miego suknelės gali būti pritaikytos ir dėvint viešumoje. Yra moterų, kurios taip pat eksperimentavo naudodamos jas su džinsiniais marškiniais, džinsais, megztiniais, švarkais.

Norėdami pamatyti daugiau pavyzdžių, užsukite čia.