Kodėl verta pasirinkti rankų darbo auksinius papuošalus?

pagal | 2022-03-07

Auksiniai papuošalai – sprendimas norintiems atrodyti ypatingai tiek atostogaujant, tiek kasdienybėje. Populiariausi auksiniai papuošalai yra karolių vėriniai, apyrankės, žiedai, pakabukai, auskarai. Šiuo metu populiariausi papuošalai yra ne tik geltonas, bet ir raudonas bei baltasis auksas.

Rankų darbo papuošalai tiesiogine prasme reiškia papuošalus, pagamintus paties meistro

Kiekviena detalė virinama, išgraviruojama, sureguliuojama ir nupoliruojama juvelyro rankomis be jokios mašinos pagalbos. Per valandą mašina gali pagaminti šimtą papuošalų, o juvelyras kasdien rankomis gali pagaminti 2-3 išskirtinius papuošalus. Be mašinų nėra elektros, vadinasi, rankų darbo papuošalai yra draugiškesni aplinkai!

Jei norite išsiskirti iš minios, rankų darbo auksinės grandinėlės jums padės pasiekti šį tikslą, nes auksas niekuomet neišeina iš mados, atrodo solidžiai ir geriausia, kad yra ilgaamžis. Auksinės grandinėlės tinka visoms progoms, dėl to nesunkiai papuošalus galėsite priderinti tiek šventės metu, tiek ir einant į darbą ar susitinkant su draugais.

Unikalumumas garantuotas, jei rinksitės juvelyro pagamintus auksinius papuošalus

Kaip minėta anksčiau, kadangi randomis kurto papuošalo gamyba užima daug laiko papuošalui sukurti, sudėtingų užsakymų vykdymas garantuoja unikalumą. Kiekvienas lenkimas, kiekvienas nudegimas, kiekviena brangakmenių eilė yra per daug pažįstama juvelyrui, kurio energiją užima objektas. Laikas – bene svarbiausias žmogaus turimas resursas, tereikia žinoti, kaip papuošalų idėjas paversti realybe.

Beveik kiekvienu atveju rankų darbo papuošalai gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, kurias asmeniškai paruošia ir apžiūri juvelyras, o dažniausias užsakymas yra vestuviniai žiedai. Juk šio papuošalo pasirinkimas turi būti unikalus ir tinkamas. Vestuvinis žiedas yra amžinas, dėl to geriausia pasikliauti juvelyru, kuris savo darbą atlieka kokybiškai ir pagal jūsų norus.

 

Juvelyro gaminami auksiniai papuošalai yra geriausios kokybės

Rankų darbo papuošalai ir jų medžiagos yra užsakomi iš patikimų tiekėjų ir dažniausiai yra sertifikuojami sertifikatu. Meistrai didelį dėmesį skiria patikimumui ir kokybei. Mažesni gamybos rezultatai beveik visada yra aukštesnės kokybės dėl galimybės stebėti ir kontroliuoti gamybos procesą nuo pradžios iki pabaigos. Rankų darbo papuošalus gaminantys meistrai labai didžiuojasi kiekvienu savo kūriniu, o nekokybiškų papuošalų niekada neišleidžia iš savo dirbtuvių. Kiekvienas sąžiningas juvelyras stengiasi, kad jo darbai kalbėtų už save, o meistro reputacija neatsiejama nuo klientų pasitenkinimo