Kaimo turizmo sodybos pasirinkimas šventėms

pagal | 2022-03-07

Kaimo turizmo sodybos – populiarus pasirinkimas

Pandeminiu laikotarpiu turėjome įvairius pramogų ribojimus, buvo uždaryti įvairūs pramogų centrai, tad žmonės patraukė ilsėtis ir pramogauti į gamtą. Tad šiuo metu galime drąsiai teigti, jog turizmas Lietuvoje išgyvena tikrą renesanso laikotarpį. Pradėjome iš naujo  pažinti ir pamilti  savo kraštą. Nors iš kitos pusės truputį gaila, kad tik pandemija mums parodė kiek daug turime gamtos ir kaip ją reikia vertinti bei puoselėti. Vis daugiau žmonių pradėjo rinktis kaimo turizmo sodybas nuomai pobūviams ir šventėmis. Na, o mes pazinkeuropa.lt kolektyvas, iš savo asmeninės patirties pasidalinsime patarimais kaip pasirinkti šventės vietą pagal Jūsų poreikius, nesvarbu organizuojate vestuves, įmonės pobūvį, gimtadienį ar kitą šventę.

Sodybos nuoma – pagal kokius kriterijus ją rinktis?

  • Žinokite koks bus tikslus žmonių skaičius ir kiek svečių planuoja nakvoti. Tai svarbus dalykas dėl maisto užsakymo, salės išdėstymo bei vietos parinkimo.
  • Biudžetas. Vienas svarbiausių dalykų, pagal kurį galima dėliotis šventės sąmatą ir pasverti savo galimybes.
  • Sodybos vieta. Rekomenduojame rinktis sodybą iki 50 kilometrų atstumo nuo Jūsų miesto.  Taip yra patogiau, o ir sutaupote laiko. Vistiek Jums teks ne kartą vykti į sodybą suderinti meniu, papuošti vietą dekoracijomis ir kitiems reikalams.  Svečiams tai esminio skirtumo paprastai nesudaro. Jeigu domina sodyba Vilniaus rajone, spauskite ant nuorodos.
  • Maitinimas. Patogiausia, kuomet nereikia papildomai rūpintis maisto produktų užsakymų į šventę, o galite užsakyti viską vienoje vietoje pačioje sodyboje.
  • Aplinka ir interjeras. Turi būti sutvarkyta, o architektūra ir vidaus interjeras jau pagal kiekvieno skonį. Vieni mėgsta retro stilių, kiti modernumą, o dar treti natūralumą. Tad šiuo atveju Jums tereikia atsidaryti sodybos tinklapio galeriją, arba Facebook profilį ir viskas bus iš karto aišku.
  • Pramogos. Puiku, kuomet sodyba gali pasiūlyti įvairių lauko pramogų, o dar geriau, kuomet yra spa kompleksas. Tačiau tai labiau aktualu yra įmonės pobūviams ir gimtadieniams, juk vestuvių išvakarėse niekas nesėdi pirtyje tiesa?

Patarimas iš mūsų pusės – nedelsti su rezervacija. Savaitgaliai ir populiarios datos, ar ilgieji savaitgaliai yra užsakomi iš anksto. Tad jei norite turėti platesnį sodybų nuomai pasirinkimą paskubėkite.