Kokias rankines reikėtų rinktis vyrams?

pagal | 2022-01-31

Rankinės nepriklausomai nei nuo nuolat besikeičiančių mados tendencijų, nei nuo lyties nepraranda savo aktualumo ir populiarumo. Keičiasi tik formos, spalvos ir medžiagos, iš kurių jos yra pagamintos. Šįkart daugiau dėmesio skirsime vyriškų rankinių pasirinkimui, kas yra madinga, aktualu, galų gale praktiška ir net ekonomiškai naudinga. Į ką verta investuoti, o ko geriau neįsileisti į savo garderobą ir spintą.

Šiuo metu rinkoje yra pilna pačių įvairiausių aksesuarų. Ne išimtis ir rankinės, kurios jau vis labiau darosi unisex ir vis rečiau yra skirstomos į moteriškas ar vyriškas. Standartiškai labiau yra vadinamos „klasika“, kuri yra griežtesnių ar aiškių formų, neturi jokių ryškių akcentų ir yra pagaminta iš aukštos kokybės natūralios odos ar jos pakaitalų. Taip, jau turbūt daugumai aišku, kad vyriškos rankinės kaina priklauso didžiąja dalimi ne tik nuo to iš ko yra pagaminta, bet ir koks prekės ženklas ją reklamuoja. Tad visko gali būti, kad už solidumą, prestižą bei dažnai reklamose matomų prekės ženklų gaminius tenka mokėti daugiau. Iš vienos pusės tai yra gana sumanus marketingo triukas, iš kitos – mes norime būti tapatinami su to ženklo kūrėjais, kurie pozicionuoja, jog juos nešioja tik sėkmingi ir statusą turintys žmonės. Tačiau tikrai neverta užsiciklinti ant solidumo ar statuso visuomenėje būtinybės, reikėtų nepamiršti – kam iš tiesų vyrui reikalinga kokybiška rankinė, kokia ji turėtų būti ir kokias funkcijas atlikti.

Faktas, kad mes ieškosime patvaraus ir praktiško daikto, kuris tarnaus ne vienus metus ir nekels galvos skausmo derinant su pačiais įvairiausiais drabužiais, esančiais jūsų garderobe. Dėl to, jei yra tokia galimybė, patariama rinktis natūralios odos vidutinio dydžio rankinę, kurią būtų patogu neštis tiek rankoje, tiek pasikabinus per petį. Vis dar neapleidžia savo populiarumo pozicijų ir kuprinės tipo vyriškos rankinės, kurios yra itin stilingos ir praktiškos. Į jas telpa ne tik būtiniausi daiktai, bet ir nešiojamas kompiuteris, ausinės ar net nedideli pirkiniai pakeliui namo, grįžtant iš darbo. Tad pagalvokite kas jums labiausiai tiktų, įvertinus savo gyvenimo stilių ir užimtumą, pagal tai ir rinkitės optimaliausią vyrišką rankinę.