Koks yra populiariausias vertimas ir kokia jo kaina?

pagal | 2022-03-16

Pasaulis vis sugeba mus stebinti su atsinaujinančiomis technologijos ir įvairiausiais pasikeitimais. Todėl jokios nuostabos nekelia, kad vertimų paslaugos vis siūlo didesnį paslaugų spektrą. Specifikos ir teikiamos paslaugos vis skiriasi, bet pačių vertėjų aktualumus tikrai nesikeičia ir išlieka toks pat svarbus kaip ir ankščiau. Pagal ištirtus užsakymus, galima drąsiai teigti, kad šiomis dienomis yra gaunamos visai kitokios užduotis, nei jos būdavo gaunamos prieš kelis ar keliolika metų. Pats populiariausias vertimas šiais laikais yra internetinių svetainių.

Internetinių svetainių vertimas

Internete mes galime pamatyti vis daugiau ir daugiau atsirandančių naujų internetinių puslapių. Kad būtų pritraukiama didesnė auditorija, puslapiui yra reikalingas kalbų praplėtimas. Kiekvienas vertimas yra labai svarbu, tai nesvarbu ar jūs norite versti iš anglų į lietuvių ar iš lietuvių į anglų, tačiau visas vertimas turi būti atliktas kokybiškai, nuosekliai ir nepriekaištingai. Kuomet vertime yra atliekamos klaidos, tuomet visiškai normalu, kad jūsų turinys gali būti prasčiau indeksuojamas ir lankytojai tiesiog išjungs jūsų puslapį, dėl nepasitikėjimo. Puslapyje atlikti vertimai turėtų būti įtikinami ir skambėti patraukliai lankytojui, kad būtų pritraukiamas jų dėmesys ir jis taptų potencialu klientu.

Kiekvienas internetinis puslapis yra skirstoma į kokią nors tematiką, tarkime medicininis puslapis, automobilių tematikos puslapis, verslo , finansų, investavimo, paslaugų, rinkodaros, teisinių ar dar kokios nors kitokios tematikos puslapiu. Todėl svarbu, kad vertėjas būtų orientuotas į tą sritį ir galėtų atlikti kokybišką vertimą.

Kaip sužinoti vertimo kainą?

Kiekviena kaina priklauso nuo užsakovų užduočių. Juk kiekviena užduotis yra individuali ir skirtinga. Nepamirškite, kad kainai turi įtakos ir pačios užduoties skubumas, kokio sudėtingumo yra tekstas ir iš kokios kalbos yra atliekamas vertimas. Vertimo į anglų kaina yra skirtinga, kuomet lyginame su kitų kalbų vertimai. Tai yra todėl , kad anglų kalba yra pati populiariausia ir dažniausiai užsakoma.

Kur galiu rasti kokybiškas paslaugas?

Vertimų biuras Domus Lingua atlieka įvairiausius vertimus ir gali pasiūlyti net visų pasaulio kalbų vertimus. Domus Lingua yra įsikūrę nuo 1999 metų ir turi virš 23 metų patirties. Per šiuos metus, jie sugebėjo surinkti puikią komandą. Jų biuras yra Vilniuje, Užupio gatvėje 7 – 56. Taip pat galite kreiptis ir internetu per jų internetinį puslapį.