Kodėl svarbu nugeležinti vandenį?

pagal | 2022-03-16

Geležies pašalinimas iš vandens turi daug privalumų, įskaitant ilgesnį veikimo vamzdžių bei buities prietaisų veikimo laiką, geresnį vandens slėgį, sveikesnę odą ir plaukus bei dar geresnio skonio kavą ar arbatą, švaresnius namus. Jei to siekiate, pateikiame detaliau, kokias naudas gautumėte namuose ar biuruose įdiegę vandens nugeležinimo filtrus.

ILGESNIS VAMZDŽIŲ TARNAVIMO LAIKAS

Kai vamzdžiai užsikimšę dėl susikaupusios geležies, net ir geriausiems savo srities specialistams gali būti nelengva juos grąžinti į pradinę būklę. Jei jūsų vamzdžiai per trumpą laiką užsikimšdavo kelis kartus, patartina juos tiesiog pakeisti. Geležies pašalinimas iš vandens gali padėti išvengti užsikimšimo ir vamzdžiai efektyviai veikti daugelį metų.

DIDESNIS VANDENS SLĖGIS

Kai geležies likučiai teka per jūsų vamzdžius, jie kaupiasi vamzdyne ir riboja vandens tekėjimą. Vandens slėgis jūsų namuose yra sumažintas, o tai reiškia, kad dušai, kriauklės ir tualetai gali užsikimšti, o prietaisai ima gesti. Iš vandens pašalindami geležį, galite išsaugoti vamzdžių vientisumą ir vandens slėgio problemas, kurios ne tik trukdo ir apsunkiną jūsų buitiį, bet ir kenkia santechnikai bei namuose esantiems prietaisams, kurie ilgainiui tiesiog ima gesti.

PRAILGINA PRIETAISŲ GYVENIMO TRUKMĘ

Vandenyje esanti geležis palieka nuosėdas bei dėmes jūsų kriauklėse, tualetuose, voniose, dušuose, skalbimo mašinoje ir indaplovėje. Tiesą sakant, bet kokia jūsų namų įranga, kurioje naudojamas vanduo, yra pažeidžiama dėl geležies dėmių. Tačiau ne tik nešvarumai gali sukelti nepatogumų. Geležis gali kauptis jūsų prietaisuose, kaip ir vamzdžiuose. Nuo jūsų indaplovės iki drėkinimo sistemos – visi jūsų prietaisai yra pažeidžiami geležies. Jei iš vandens pašalinsite geležį, jūsų prietaisai atrodys ir veiks kaip visiškai nauji, todėl išvengsite brangaus remonto ar nuolatinio prietaisų keitimo.

SVEIKESNĖ ODA IR PLAUKAI

Deja, lygiai kaip geležis nudažo jūsų kriaukles ir prietaisus, ji taip pat gali palikti dėmes ant odos ir plaukų. Be nepageidaujamų dėmių, geležis taip pat gali išsausinti odą, sausinti plaukus ir gali paūmėti tokios ligos kaip egzema ir bėrimai. Jei iš vandens pašalinsite geležį, nebereikės atlikti papildomų grožio rutinos žingsnių, padedančių kovoti su dėmėmis ir sausumu. Filtruodami geležį iš vandens, palaikykite savo odą ir plaukus sveikus ir gyvybingus.

GERESNIO SKONIO IR KVAPO VANDUO

Geležis vandeniui suteikia kartaus, metališko skonio ir nemalonaus kvapo. Bet koks maistas ir gėrimai, pagaminti iš geležies užteršto vandens, taip pat įgauna atšiaurų skonį. Kavos ir arbatos skonis gali būti itin kartus, o bet koks vandenyje virtas maistas, pavyzdžiui, makaronai, gali pakeisti spalva ir įgauti metalo skonį. Iš vandens pašalinus geležį, maistas ir gėrimai bus tokie pat gaivūs ir skanūs, kaip ir turėtų būti.