Kuo išsiskiria BMW auto dalys?

pagal | 2023-04-14

BMW skirtingiems žmonėms gali reikšti skirtingus dalykus – vieni jį laiko statuso simboliu, o kiti – puikia vairavimo mašina dėl didelio variklio apsukų skaičiaus. Jei turite BMW, tikriausiai jums jis patinka dėl didelio našumo. Tačiau, kai ieškote savo BMW remonto, galite pastebėti, kad Bmw auto dalys sudaro nemažas išlaidas. Galite manyti, kad išlaidos yra pateisinamos, nes BMW yra prabangi, aukštos kokybės transporto priemonė. Tačiau vis tiek gali kilti klausimas, kodėl dalys yra tokios brangios ir, palyginti su kitomis prabangiomis transporto priemonėmis, kur BMW kainuoja remonto ir priežiūros kaina? Štai keletas priežasčių, kodėl dalys ir remontas gali kainuoti brangiau nei tikėtasi. Geras auto dalių pasirinkimas Srotas24.lt.

Kodėl BMW techninė priežiūra yra brangi?

BMW išlaikymas brangus, nes tai vokiškas automobilis su specialiomis dalimis ir technologijomis. BMW sukurtas vairavimo entuziastams – tai ne tik automobilis, skirtas žmonėms nuvežti iš taško A į tašką B. BMW turi sudėtingą technologiją, kuriai reikalingas specializuotas sertifikavimas, norint tinkamai taisyti. Patyręs BMW mechanikas turės žinių, kurių reikia pilnam ir sėkmingam remontui. Pavyzdžiui, akumuliatoriaus keitimas gali kainuoti 400 eur, nes mechanikas turi užregistruoti akumuliatorių variklio valdymo modulyje. Jei meistras to neatliks, automobilis „nežinos“, kaip įkrauti akumuliatorių, ir akumuliatorius gali per anksti sugesti.

Dalių skirtumas

Ne visos dalys yra lygios. Tai galioja ne tik BMW, bet ir kitiems automobiliams. Nagrinėjant savo BMW remontą, pravartu ką nors žinoti apie perkamos dalies tipą. Originalios dalys bus brangiausios. Paprasčiau tariant, tai dalys, kurios iš pradžių buvo sumontuotos transporto priemonės gamybos metu. Yra keletas priežasčių, kodėl galbūt norėsite įdiegti originalias dalis, pavyzdžiui, kai norite išlaikyti automobilio originalą arba žinoti, kad dalys yra suderinamos. OEM dalys yra pigesnės nei originalios dalys. OEM dalis gamina gamintojas, kuris atitinka aukštos kokybės standartus ir pagamina bent vieną dalį transporto priemonių gamintojui. Mes rekomenduojame OEM pakeitimą kaip vieną geriausių kokybės ir kainos variantų. Paprastai visi OEM gamintojai laikosi griežtos kokybės kontrolės ir yra žinomi kaip išskirtinės kokybės. Antrinės rinkos dalys yra pigiausios iš visų. Šios dalys yra sukurtos kaip alternatyva originalioms dalims arba originalioms dalims. Kai kuriais atvejais, pvz., spaustukai, varžtai, tvirtinimo detalės ir kt., dalys praktiškai nesiskiria. Yra antrinės rinkos dalių, kurios laikomos patobulinimais iš jų originalių gamintojų ir originalių atitikmenų. 

Tačiau turėtumėte būti atsargūs remontuodami savo BMW, nes gali trūkti kai kurių antrinės rinkos dalių kokybės. Naudodami antrinės rinkos dalis, galite gauti tai, už ką mokate, kaip žemesnio lygio komponentą. Taigi patarimas yra žinoti, ką perkate.