MES SUPRANTAME TAI…

pagal | 2022-09-01

MES SUPRANTAME TAI…

Visi puikiai prisimenate, kai sekso tema buvo tabu. Vien išgirdus žodį „seksas“, neretas žmogus nudelbdavo akis žemyn, išrausdavo ir stengdavosi kuo greičiau pakeisti temą, kad nereiktų nepatogiai jaustis. Šiuolaikiniai žmonės jau daug labiau atsipalaidavę, sekso tema vyrauja dauguma filmų sceracijų, be jokių skrupulų yra atvaizduojamos sekso scenos, bučiniai, glamonės, neretai ir parodoma daug daugiau nuogybių nei seniau. Tad kyla paprasčiausias klausimas, ar visuomenė keičiasi sekso klausimu ir tai tampa norma?

NUO VIBRATORIŲ IKI …

Šiuolaikinis jaunimas pastebimai kitoks, nei buvo tarkim prieš 10-15 metų. Akivaizdžiai matomi skirtumai visose gyvenimo sferose, gyvenimo būdo pasirinkime bet ir ..lovoje. Jauni žmonės atviresni, laisviau elgiasi, rengiasi, kalbasi netik gyvenimiškomis temomis, bet ir dalinasi seksualinio gyvenimo užkulisiais. Seniau, kai sekso teikiami malonumai buvo slepiami nuo pašalinių žmonių akių, o apie pasidalinimą „kas“ ir „kaip“ su draugais, nebuvo net kalbos, šiuolaikinis jaunimas kiek atviresnis, nesivaržydami papasakoja, parodo, kokie sekso žaislai dabar slepiasi jų miegamojo stalčiuje. Taip taip – kalbame apie vibratorius. Vibratoriai šiais laikais bene populiariausias sekso žaisliukas, naudojami solo ar poros naktiniuose (ir ne tik) žaidimuose, o jų pasirinkimas – milžiniškas. Nuo pačių mažiausių, iki elegantiškų ir kolekcinių, o jų turimos funkcijos nustebins ir visko mačiusius bei išrankiausius klientus. Šie žaisliukai yra naudojami preliudijoms, norint patirti ar sustiprinti orgazmus ar išbandyti ir įnešti kažko naujo į poros miegamąjį. Šiuo metu matoma tendencija ir kitokių meilės žaislų, ar kitaip tariant, kitokio sekso tipo žaislų. Žmonėms, mėgstantiems vaidmenų žaidimus, galite rasti įvairiausių su fetishu ar bdsm susijusių prekių: antrankių, botagėlių, suvaržymo rinkinių ir jų sistemų, ir, kas be ko – aprangų. Pastarosios itin išpopuliarėjo paskutiniame dešimtmetyje, nes tai tapo neatsiejama sekso dalimi. Atliktuose tyrimuose paaiškėjo, jog būtent seksualūs apatiniai ar teminės aprangos vyrams suteikia didesnį susijaudinimą, negu tiesiog nuogas moters kūnas. Visa tai atsispindi ir erotinių prekių asortimente, kuriame galite rasti nuo seksualių kūno kojinių, apatinio trikotažo iki tiek vyrams ar tiek moterims skirtų teminių aprangų: norite pasipuošti mokinuke, o gal viliojančia sesele ar žigolo? Šiais laikais tai tapo taip normalu, jog nebėra jokios gėdos apie tai kalbėti garsiai, o juolab naudotis tokiomis priemonėmis. Vis daugėja žmonių, perkančių tokius sekso reikmenis ne tik savo naudojimui, bet ir švenčiant įvairiausias progas – bernvakarius, mergvakarius ar poros šventes. Tad tebūnie laisvė Jūsų poreikiams, nesivaržydami įsigykite, ko Jūs trokštate!

PILKIATSPALVIAI.LT – LAIKAS IŠDYKAUTI

Tačiau, vis dar yra juntamas šioks toks santūrumo ir gėdos jausmas, norint įsigyti juos specializuotose sekso prekių parduotuvėse. Žmonės nėra linkę atvirauti ir pasakoti savo slaptus norus nepažįstamiems žmonėms, tad šiuo metu itin populiariomis tapo internetinės erotinių prekių parduotuvės. Čia galite nevaržomai įsigyti įvairių erotinių prekių, nuo sekso žaislų, jų aksesuarų iki seksualios aprangos ar lubrikantų. Kadangi mes suprantame, kad perkant tokias prekes reikalingas ypatingas konfidencialumas – visa tai užtikriname pilkiatspalviai.lt internetinėje parduotuvėje. Užsukite, apsižiūrėkite ir išsirinkite iš ypač gausaus asortimento, palepinkite save ar savo antrąją pusę su žinomiausiais sekso žaislų brendais! Laikas išdykauti 😉