Populiariausios vietos, kurias galima aplankyti išsinuomotu automobiliu

pagal | 2022-09-02

Populiariausios vietos, kurias galima aplankyti išsinuomotu automobiliu

Lietuva yra graži šalis, kurioje galima daug ką pamatyti ir daug ką nuveikti. Populiariausios vietos, kurias verta aplankyti išsinuomotu automobiliu Lietuvoje, yra Vilniuje ir Kaune. Tačiau daug ką turi pasiūlyti ir mažesni Lietuvos miestai ir miesteliai. Lietuvoje yra daug lankytinų vietų, kurių nėra aplankę net vietiniai gyventojai, o ką jau kalbėti apie turistus.

Vilnius yra sostinė ir didžiausias miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, įskaitant įspūdingą Gedimino pilį, Vilniaus Katedrą, senamiestį ar daug baroko stiliaus bažnyčių. Kaunas yra antras pagal dydį Lietuvos miestas, turintis turtingą istoriją ir savitą architektūrą. Palanga yra populiarus kurortinis miestas, kuriame gausu pramogų ir įvairių lankytinų vietų.

Čia aptarsime lankytinas vietas tiems, kurie norite geriau pažinti Lietuvą aplink Vilnių. Jūsų dėmesiui, 4 svarbiausios lankytinos vietos, kurias būtina aplankyti išsinuomotu automobiliu.

Trakų salos pilis

Trakų salos pilis yra viena populiariausių turistinių vietų Lietuvoje. Ji įsikūrusi per miestą tekančios upės salos viduryje, bet ją galima nesunkiai pasiekti išsinuomotu automobiliu. Pilis pastatyta XIII a. ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ji taip pat yra viena iš labiausiai fotografuojamų turistinių vietų Lietuvoje.

Kryžių kalnas

Jei Kryžių kalnas yra UNESCO pasaulio paveldo objektas, esantis Šiauliuose. Jame rasite įspūdingą reginį – nesuskaičiuojamą kiekį kryžių vienoje vietoje. Tai yra įspūdingas reginys, turintis ir religinę, dvasinę reikšmę.

Gedimino pilies bokštas

Gedimino pilies bokštas yra viena populiariausių turistinių vietų Lietuvoje. Iš jo atsiveria nuostabūs Vilniaus vaizdai, leidžiantys geriau pajausti barokinę Vilniaus dvasią. Lankytojai į Gedimino bokštą gali atvykti taksi arba važiuoti viešuoju transportu: pilis yra miesto centre, todėl nesunkiai pasiekiama bet kokiu transportu.

Aukštaitijos nacionalinis parkas

Aukštaitijos nacionalinis parkas yra graži lankytina vieta, kurią galima lengvai ir patogiai pasiekti išsinuomotu automobiliu iš Vilniaus. Parke yra gausu galimybių leistis į žygius pėsčiomis, važinėti dviračiais, plaukioti baidarėmis ir stebėti paukščius. Bet tai – tik vienas iš nacionalinių parkų Lietuvoje. Kiekvienam Lietuvą lankančiam turistui rekomenduojame išnaudoti galimybę ir aplankyti ir daugiau nuostabių parkų, kurie yra nusidriekę per visus Lietuvos regionus.

Lankytinų vietų maršrutą rekomenduojame sudaryti pagal tai, kurioje vietoje išsinuomojote automobilį. Lietuva nėra didelė valstybė vakarų Europos šalių mastais, todėl per visą šalį galite pervažiuoti per kelias valandas. Nepaisant to, to daryti tikrais nereikės, nes lankytinų vietų gali pasiūlyti kiekvienas Lietuvos regionas.